CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 29.4.2020

21. 4. 2020

Oblíbené Dny otevřených dveří jsou zpět! Přijďte se podívat na stavbu oblíbeného bungalovu Instinkt 2 kousek od Prahy! Zamluvte si svůj čas prohlídky.

Uvolnění některých omezení přijatých v souvislosti s pandemií koronaviru nám umožňuje za dodržení pravidel uspořádat Den otevřených dveří v naší dřevostavbě. Vzhledem k tomu, že právě stavíme vzorový dům Instinkt 2, v Martinově u Brandýsa nad Labem, rádi bychom Vám umožnili jeho prohlídku ještě ve stádiu výstavby.

Den otevřených dveří jsme naplánovali na středu 29. 4. 2020 od 16 do 19 hod. Tentokrát bude ale nutné, abyste si v případě zájmu o prohlídku předem domluvili čas vaší návštěvy. Kontaktuje nás prosím telefonicky na čísle: 281 000 882 nebo e-mailem: info@haas-fertigbau.cz. Časy návštěv rozdělíme tak, abyste se s jinými zájemci nepotkali. U vstupu do objektu bude k dispozici dezinfekce. Vás prosíme abyste dodrželi ochranou nosu a úst.

V případě zvýšeného zájmu o prohlídky jsme připravení rozšířit DOD i na jiný den.

Přijďte si pro slevu

Pro všechny zájemce, kteří navštíví náš Den otevřených dveří v Martinově nabízíme jako bonus kupón na slevu 100 000 Kč na kuchyňskou linku nebo vestavěné skříně od firmy Jiří Šalmík - Infini.*

Nejoblíbenější Instinkt

Bungalov Instinkt 2 je naším bestselerem už několik let. Kompaktní a velmi příjemně řešený rodinný dům s dispozicí 5 + KK je vhodný i pro větší rodinu. Vzorový dům v Martinově je vytápěn podlahovým vytápěním napojeným na tepelné čerpadlo. Přesto že jsme stavbu domu na základovou desku zahájili ve druhé polovině března, dům zvenku je kompletně dokončený. Uvnitř jsou hotové veškeré rozvody, podlahové vytápění a betony. Právě pracujeme na sádrokartonových obkladech stěn. K dokončení ještě zbydou obklady a zařizovací předměty v koupelnách a technické místnosti, malby, podlahy a dveře včetně zárubní.

Těšíme se vaší návštěvu!

Adresa: Martinov (vedle č.p. 376), Záryby-Martinov
GPS: 50.2109183N, 14.6352964E

______________________________________________________________________________________________

* Poskytnutí slevy je podmíněno uzavřením smlouvy o dílo, na rodinný dům ve stupni dokončení na klíč, nejpozději do 29.5.2020 a zahájením stavby rodinného domu do 12 měsíců od podpisu smlouvy. Sleva bude zájemci poskytnuta z konečné ceny kuchyňské linky nebo vestavěných skříní, na základě předloženého kupónu prodejci (firmě Jiří Šalmík - Infini) a to nejpozději do 16 měsíců od data podpisu smlouvy o dílo.
V případě, že bude celková cena dodané kuchyňské linky nebo vestavěných skříní nižší než 100 000 Kč vč. DPH, bude poskytnuta sleva pouze do výše celkové ceny dodaného zboží. Slevu nelze proplácet. Sleva se nevztahuje na spotřebiče.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka a v prvotřídní kvalitě

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka a v prvotřídní kvalitě

Pokud uvažujete o stavbě nového rodinného domu a vybrali jste si dřevostavbu, svěřte se do rukou společnosti Haas Fertigbau. Rozhodně nešlápnete vedle. Proč? Naše nabídka a možnosti jsou v mnoha ohledech unikátní.

Den otevřených dveří 23.1.2021

Den otevřených dveří 23.1.2021

V sobotu 23. ledna 2021 pořádáme už druhý den otevřených dveří v tomto roce. Tentokrát vás zveme do bungalovu Instinkt v Ovčárech Mělnicku. Kvůli nastaveným protiepidemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem rezervovat.

Den otevřených dveří 16.1.2021

Den otevřených dveří 16.1.2021

S novým rokem zahajujeme sezonu oblíbených Dnů otevřených dveří. Naše první pozvání míří do patrového rodinného domu Festivo v Letkově u Plzně. Kvůli nastaveným protiepidemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem rezervovat.