CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 11.5.2019

5. 5. 2019

Oblíbený bungalov Instinkt 2 vám představíme na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát se za námi můžete vypravit do v sobotu 11. 5. do Příchovic u Přeštic na Plzeňsku.

Druhou květnovou sobotu pokračuje náš seriál Dnů otevřených dveří návštěvou nejoblíbenější dřevostavby z naší nabídky. Typový bungalov Instinkt 2 je naším bestsellerem už několikátou sezonu.

108 m2 užitné plochy, které si získaly srdce našich klientů.
Už pouhý pohled na půdorys domu napovídá, co je hlavním důvodem – na zastavěné ploše 134 m2 je kromě pěti pokojů a kuchyňského koutu také prostor pro koupelnu, technickou místnost a sklad. Srdcem bungalovu je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, ze kterého je pohodlný přístup přímo na terasu. 

Do roka a do dne!
Smlouvu s klienty z Příchovic jsme podepsali vloni 30. května. Pak nastalo martýrium se zajištěním všech potřebných formalit a všemožných povolení a samozřejmě došlo i na tu příjemnější část, kdy si klienti vybírali v naší vzorkovně veškeré vybavení exteriéru a interiéru. Mezitím jsme vyrobili celostěnové panely ve výrobní hale v Chanovicích a na konci února mohla začít samotná stavba. Předání dřevostavby na klíč je plánováno na konec května.

Zbývají už jen drobnosti k dokončení.
Po vaší návštěvě bude potřeba ještě osadit zařizovací předměty do koupelny a technické místnosti, položit finální podlahové krytiny a osadit dveře včetně zárubní. Můžete se ale těšit na hotové malby, obklady a kompletní exteriér.

Když bungalov, tak Haas Fertigbau.
Nadčasová architektura bungalovů snad nikdy nevyjde z módy. Všechny pokoje v jedné rovině vám ušetří mnoho kroků do schodů a ze schodů. Moderní bungalovy se díky svým kompaktním rozměrům hodí prakticky na každý pozemek, působí elegantně a dobře zapadají do krajiny. Vybírejte z nabídky typových domů z našeho katalogu dřevostaveb nebo nás kontaktujte pro individuální projekt.

Ale hlavně se přijďte podívat a zeptat na vše, co vás o bydlení v dřevostavbě zajímá. Naši odborníci vám budou k dispozici od 10 do 14 hod.

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Příchovice (druhá odbočka za č.p. 301), Přeštice
GPS: 49.5649608N, 13.3480219E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Dny otevřených dveří 26.2. – 29.2.

Dny otevřených dveří 26.2. – 29.2.

Navštivte v průběhu Stavebních veletrhů Brno 2020 i vzorový dům Haas Fertigbau, přímo v areálu brněnského výstaviště.

Nulové domy Haas Fertigbau nepřináší zdražení

Nulové domy Haas Fertigbau nepřináší zdražení

V novém roce začala v ČR platit legislativa, která nově stanovuje povinnost stavět tzv. nulové domy, tedy budovy s téměř nulovou spotřebou energie, z anglického „nearly zero-energy buildings“ (NZEB). Co to vlastně znamená?

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka

Díky třem výrobním závodům koncernu Haas Fertigbau v Německu, Rakousku a Česku jsme schopni garantovat dodací lhůty a zároveň nabízet produkty v té nejvyšší kvalitě zásluhou použití moderních technologií a vysokého stupně automatizace.