CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 11.5.2019

5. 5. 2019

Oblíbený bungalov Instinkt 2 vám představíme na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát se za námi můžete vypravit do v sobotu 11. 5. do Příchovic u Přeštic na Plzeňsku.

Druhou květnovou sobotu pokračuje náš seriál Dnů otevřených dveří návštěvou nejoblíbenější dřevostavby z naší nabídky. Typový bungalov Instinkt 2 je naším bestsellerem už několikátou sezonu.

108 m2 užitné plochy, které si získaly srdce našich klientů.
Už pouhý pohled na půdorys domu napovídá, co je hlavním důvodem – na zastavěné ploše 134 m2 je kromě pěti pokojů a kuchyňského koutu také prostor pro koupelnu, technickou místnost a sklad. Srdcem bungalovu je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, ze kterého je pohodlný přístup přímo na terasu. 

Do roka a do dne!
Smlouvu s klienty z Příchovic jsme podepsali vloni 30. května. Pak nastalo martýrium se zajištěním všech potřebných formalit a všemožných povolení a samozřejmě došlo i na tu příjemnější část, kdy si klienti vybírali v naší vzorkovně veškeré vybavení exteriéru a interiéru. Mezitím jsme vyrobili celostěnové panely ve výrobní hale v Chanovicích a na konci února mohla začít samotná stavba. Předání dřevostavby na klíč je plánováno na konec května.

Zbývají už jen drobnosti k dokončení.
Po vaší návštěvě bude potřeba ještě osadit zařizovací předměty do koupelny a technické místnosti, položit finální podlahové krytiny a osadit dveře včetně zárubní. Můžete se ale těšit na hotové malby, obklady a kompletní exteriér.

Když bungalov, tak Haas Fertigbau.
Nadčasová architektura bungalovů snad nikdy nevyjde z módy. Všechny pokoje v jedné rovině vám ušetří mnoho kroků do schodů a ze schodů. Moderní bungalovy se díky svým kompaktním rozměrům hodí prakticky na každý pozemek, působí elegantně a dobře zapadají do krajiny. Vybírejte z nabídky typových domů z našeho katalogu dřevostaveb nebo nás kontaktujte pro individuální projekt.

Ale hlavně se přijďte podívat a zeptat na vše, co vás o bydlení v dřevostavbě zajímá. Naši odborníci vám budou k dispozici od 10 do 14 hod.

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Příchovice (druhá odbočka za č.p. 301), Přeštice
GPS: 49.5649608N, 13.3480219E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 25.5.2019

Den otevřených dveří 25.5.2019

Přijměte pozvání na další Den otevřených dveří oblíbeného bungalovu Instinkt. Tentokrát se budeme těšit na všechny zájemce o dřevostavby v obci Sluštice těsně za jihovýchodní hranicí hlavního města.

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Stále platí naše nabídka akčních cen vybraných bungalovů, do konce června od nás navíc dostanete robotickou sekačku!

Den otevřených dveří 4.5.2019

Den otevřených dveří 4.5.2019

V obci Trstěnice u Mariánských lázní právě stavíme bungalov Rio. Zajímá vás, jak vypadá dřevostavba těsně před dokončením? Přijeďte se podívat v sobotu 4. května!