CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 23.5.2020

12. 5. 2020

V Pískové Lhotě na Mladoboleslavsku právě stavíme bungalov podle ryze individuálního projektu. Zajímá vás, jak vypadá dřevostavba těsně před dokončením? Přijeďte se podívat v sobotu 23. května!

Dům na přání

Individuální projekt přízemního rodinného domu je vytvořen podle přání zákazníka. Dispozici 4+KK doplňuje garáž a krytá terasa. Nadstandartní je vytápění pomocí podlahového vytápění napojeného na tepelné čerpadlo. V chladnějších dnech si majitelé budou moci přitopit krbovými kamny pro které už je připraven komín.

Bydlení za 10 měsíců

Smlouvu na novou dřevostavbu jsme s klienty uzavřeli loni koncem července. Zdá se Vám to neuvěřitelné? Ale je to tak. Vše šlapalo, jako na drátkách a tak po vyřízení veškerého nezbytného papírování – povolení, technických studií a tak dále jsme vyrobili celostěnové panely ve výrobní hale v Chanovicích. Na začátku března jsme začali s montáží dřevostavby na připravenou základovou desku. Uběhlo akorát 10 měsíců a rodinný dům na klíč je téměř dokončen.

Přijďte se sami přesvědčit o kvalitách dřevostaveb Haas Fertigbau! Naši odborníci budou připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy a provést vás celým domem již opět v tradičním čase mezi 10. a 14. hodinou.
V bungalovu budou dokončené veškeré výmalby, obklady a dlažby a zařizovací předměty v koupelně. Na dokončení budou čekat už jen podlahy a dveře včetně zárubní.

Sleva na kuchyň jako bonus

Pro všechny zájemce, kteří navštíví náš Den otevřených dveří v Pískové Lhotě nabízíme jako bonus kupón na slevu 100 000 Kč na kuchyňskou linku nebo vestavěné skříně od firmy Jiří Šalmík - Infini.*

 

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Písková Lhota (vedle č.p. 274), Krnsko
GPS: 50.3719931N, 14.8810519E

______________________________________________________________________________________________

* Poskytnutí slevy je podmíněno uzavřením smlouvy o dílo, na rodinný dům ve stupni dokončení na klíč, nejpozději do 29.5.2020 a zahájením stavby rodinného domu do 12 měsíců od podpisu smlouvy. Sleva bude zájemci poskytnuta z konečné ceny kuchyňské linky nebo vestavěných skříní, na základě předloženého kupónu prodejci (firmě Jiří Šalmík - Infini) a to nejpozději do 16 měsíců od data podpisu smlouvy o dílo.
V případě, že bude celková cena dodané kuchyňské linky nebo vestavěných skříní nižší než 100 000 Kč vč. DPH, bude poskytnuta sleva pouze do výše celkové ceny dodaného zboží. Slevu nelze proplácet. Sleva se nevztahuje na spotřebiče.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 18.7.2020

Den otevřených dveří 18.7.2020

Zůstáváte o letošních prázdninách v Čechách? Přemýšlíte o novém bydlení? Přijeďte se podívat v sobotu 18. 7. do Poříčí u Litomyšle, jak by mohl vypadat váš nový rodinný dům. Právě zde dokončujeme bungalov Instinkt.

Den otevřených dveří 24.6.2020

Den otevřených dveří 24.6.2020

Přijďte si k nám vybrat nový domov. Ve středu 24. června od 15 do 19 hod. pro vás chystáme Den otevřených dveří ve vzorovém domě v Dolanech u Kladna.

Den otevřených dveří 6.6.2020

Den otevřených dveří 6.6.2020

Oblíbený bungalov Madera se vám představí na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát stavíme v Novém Rychnově na Pelhřimovsku.