Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 23.5.2020

12. 5. 2020

V Pískové Lhotě na Mladoboleslavsku právě stavíme bungalov podle ryze individuálního projektu. Zajímá vás, jak vypadá dřevostavba těsně před dokončením? Přijeďte se podívat v sobotu 23. května!

Dům na přání

Individuální projekt přízemního rodinného domu je vytvořen podle přání zákazníka. Dispozici 4+KK doplňuje garáž a krytá terasa. Nadstandartní je vytápění pomocí podlahového vytápění napojeného na tepelné čerpadlo. V chladnějších dnech si majitelé budou moci přitopit krbovými kamny pro které už je připraven komín.

Bydlení za 10 měsíců

Smlouvu na novou dřevostavbu jsme s klienty uzavřeli loni koncem července. Zdá se Vám to neuvěřitelné? Ale je to tak. Vše šlapalo, jako na drátkách a tak po vyřízení veškerého nezbytného papírování – povolení, technických studií a tak dále jsme vyrobili celostěnové panely ve výrobní hale v Chanovicích. Na začátku března jsme začali s montáží dřevostavby na připravenou základovou desku. Uběhlo akorát 10 měsíců a rodinný dům na klíč je téměř dokončen.

Přijďte se sami přesvědčit o kvalitách dřevostaveb Haas Fertigbau! Naši odborníci budou připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy a provést vás celým domem již opět v tradičním čase mezi 10. a 14. hodinou.
V bungalovu budou dokončené veškeré výmalby, obklady a dlažby a zařizovací předměty v koupelně. Na dokončení budou čekat už jen podlahy a dveře včetně zárubní.

Sleva na kuchyň jako bonus

Pro všechny zájemce, kteří navštíví náš Den otevřených dveří v Pískové Lhotě nabízíme jako bonus kupón na slevu 100 000 Kč na kuchyňskou linku nebo vestavěné skříně od firmy Jiří Šalmík - Infini.*

 

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Písková Lhota (vedle č.p. 274), Krnsko
GPS: 50.3719931N, 14.8810519E

______________________________________________________________________________________________

* Poskytnutí slevy je podmíněno uzavřením smlouvy o dílo, na rodinný dům ve stupni dokončení na klíč, nejpozději do 29.5.2020 a zahájením stavby rodinného domu do 12 měsíců od podpisu smlouvy. Sleva bude zájemci poskytnuta z konečné ceny kuchyňské linky nebo vestavěných skříní, na základě předloženého kupónu prodejci (firmě Jiří Šalmík - Infini) a to nejpozději do 16 měsíců od data podpisu smlouvy o dílo.
V případě, že bude celková cena dodané kuchyňské linky nebo vestavěných skříní nižší než 100 000 Kč vč. DPH, bude poskytnuta sleva pouze do výše celkové ceny dodaného zboží. Slevu nelze proplácet. Sleva se nevztahuje na spotřebiče.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 16.10. - Martinov

Den otevřených dveří 16.10. - Martinov

Rádi byste si prohlédli prvotřídní dřevostavbu na vlastní oči? A k tomu dostali slevu až 380 000 Kč na nový dům? Stavte se za námi ve vzorovém domě v Martinově v neděli 16. října.

Den otevřených dveří 15.10.2022 - Uhříněves

Den otevřených dveří 15.10.2022 - Uhříněves

Individuálně upravený bungalov Instinkt v Uhříněvsi jsme zájemcům ukazovali před měsícem. V sobotu 15. října už bude téměř připraven k předání majitelům. Přijďte se na něj podívat a říct si o slevu až 380 000 Kč.

V sobotu 8. října otevíráme 7 domů!

V sobotu 8. října otevíráme 7 domů!

V rámci tradičního Dne otevřených dřevostaveb, který pořádá ADMD (Asociace dodavatelů montovaných dřevostaveb) 8. 10. 2022 od 10 do 17 hod., můžete navštívit tři naše vzorové domy a čtyři rozestavěné stavby v rámci celé České republiky.

Souhlasím