Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 9.4.2022

25. 3. 2022

Máte už plán na sobotu 9. dubna? Přijďte si prohlédnout do Kerska na Nymbursku, jak vypadá dřevostavba podle individuálního projektu těsně před dokončením.

Pokud plánujete stavbu nového rodinného domu, měli byste se vypravit do Hrabalova milovaného Kerska, okouknout individuální bungalov, který zde roste pod taktovkou Haas Fertigbau. V těsném sousedství známé „Hájenky“ (kde se můžete stavit na kance se šípkovou nebo se zelím) jsme ho začali stavět 25. ledna a v polovině dubna bude rodinný dům na klíč připravený k nastěhování.

V týdnu po dni otevřených dveří už dokončíme pouze finální podlahové krytiny a osadíme dveře včetně zárubní, abychom hotový dům mohli majitelům předat ještě před Velikonoci.

Individuální bungalov

Půdorys ryze individuálního bungalovu se inspiroval typovým projektem Instinkt 1-108, ale nakonec byl upraven zcela podle přání a potřeb nových majitelů. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem napojeným na podlahové topení s chlazením. Dnes už standardní dřevěná okna s izolačním trojsklem zdobí tmavošedý nátěr. Nadstandardní je panoramatický krb. Za povšimnutí jistě stojí i ústřední obývací prostor s kuchyní, který se otevírá do střechy a je prosvětlen dvěma střešními okny. Ovšem ani střecha není úplně standardní. Kvůli místnímu regulativu jsme museli upravit úhel sklonu na 34°.

Těšíme se na vás

Na vaši návštěvu se bude těšit náš obchodní zástupce a projektant Jan Waloszek. Nejenže si můžete rodinný dům na vlastní oči prohlédnout a vše si osahat, ale s naším odborníkem, který byl u tohoto projektu od samého začátku, si můžete popovídat i o tom, jak se tento konkrétní dům rodil a rostl. Přítomen bude mezi 10. a 14. hodinou.

Chcete-li mít jistotu, že se budeme moci věnovat pouze vám, je lepší si čas prohlídky předem rezervovat. Kontaktovat můžete přímo obchodního zástupce pana Jana Waloszka, telefonicky na čísle +420 602 247 599 nebo napište na e-mail Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Kersko (vedle č. p. 706), Hradištko (zobrazit na mapě)
GPS: 50.1473056N, 14.9086111E

Kontaktujte obchodního zástupce:
Jan Waloszek
tel.: +420 602 247 599
e-mail: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz 

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 28.5.2022

Den otevřených dveří 28.5.2022

Dveře rodinného domu těsně před dokončením a předáním klientům otevíráme tentokrát v Žitenicích-Pohořanech kousek od Litoměřic. Prohlédnout si přijďte individuálně upravený bungalov Rapido 2-81.

Soutěžte o pobyt v Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn

Soutěžte o pobyt v Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn

Vsaďte si na náš stěnový systém.

Abychom do puntíku prověřili stěnový systém domů Haas, rozhodli jsme se uspořádat zábavný experiment a tipovací soutěž zároveň.

Den otevřených dveří 14.5.2022

Den otevřených dveří 14.5.2022

Zajímá vás, jak se staví dřevostavba? Udělejte si výlet v sobotu 14. května do Hradištka pod Medníkem a navštivte nás v rozestavěném bungalovu.

Souhlasím se vším