Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 9.10.2021

1. 10. 2021

K devíti otevřeným domům v rámci Dne otevřených dřevostaveb, přidáváme navíc jeden pouze pro zájemce o rodinné domy Haas. Individuální bungalov si přijďte prohlédnout do Dlouhého Mostu.

V Dlouhém Mostě na Liberecku právě dokončujeme bungalov podle individuálního projektu. A to ve stejné lokalitě, ve které jsme v posledních letech postavili ještě další tři rodinné domy Haas. Ten poslední (Instinkt 1-108) je dokonce v těsném sousedství.

Typový projekt jako inspirace

Nový rodinný dům našich klientů z Liberecka byl inspirován projektem typového bungalovu Rapido 3-102. Kompaktní a příjemně řešený bungalov nabízí dispozici 4 + KK s užitnou plochou 94,49 m2 a zastavěnou plochou 116,2 m2. V prosvětleném obývacím pokoji s kuchyní a jídelním koutem si můžete prohlédnou nadčasový krb v komínu od Plewa Classic a posuvné dveře HS portal. Otevřený harmonický celek navazuje na zahradu s pergolou. Součástí domu je také kryté parkovací stání. Dům je vytápěn podlahovým vytápěním napojeným na tepelné čerpadlo.

Individuálně řešený bungalov v Dlouhém Mostě bude v sobotu 9. října krátce před dokončením a předáním klientům. To znamená, že v domě na klíč bude hotové téměř vše. V týdnu po dni otevřených dveří dokončíme už pouze finální podlahové krytiny, osadíme dveře včetně zárubní a předáme majitelům klíč.

Jak na prohlídku?

Všechny zájemce o prohlídku, bude náš odborník mezi 9 a 15 hodinou, připraven provést celým domem a odpovědět na veškeré dotazy týkající se stavby, termínů dodání, individuálních úprav, financování a zkrátka všeho, co vás o bydlení v dřevostavbě zajímá.

Čas prohlídky není nutné předem rezervovat, ale pokud chcete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám, je lepší předem kontaktovat přímo obchodního zástupce pana Ctibora Dattela: telefonicky na čísle +420 725 171 107, nebo na e-mailu ctibor.dattel@Haas-Fertigbau.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Dlouhý Most (vedle č.p. 378), Dlouhy Most (zobrazit na mapě)
GPS: 50.707715N, 15.074397E

Máte to do Dlouhého Mostu daleko? Navštivte některý z našich vzorových a referenčních domů v rámci Dne otevřených dřevostaveb!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Kancelářská budova a sklad v rekordním čase

Kancelářská budova a sklad v rekordním čase

Dřevostavby v nejvyšší kvalitě zdaleka neslouží pouze pro individuální bydlení. Své pevné místo si našly i v byznysovém prostředí. 

Všechno zdražuje, domy Haas zlevňují!

Všechno zdražuje, domy Haas zlevňují!

Tato zima začíná slevou na váš nový dům! Příští Vánoce už v něm můžete bydlet.

Den otevřených dveří 27.11.2022 - Uhříněves

Den otevřených dveří 27.11.2022 - Uhříněves

Dveře bungalovu Instinkt v individuální úpravě v Praze Uhříněvsi otevíráme v neděli 27. listopadu. Přijďte si ho prohlédnout a přesvědčit se na vlastní oči j čem jsou rodinné domy Haas lepší.

Souhlasím