Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 5.6.2021

27. 5. 2021

Na četná přání našich zákazníků opět otevíráme dveře našeho vzorového domu v Martinově kousek od Prahy.

V sobotu 5. června mezi 9 a 15 hodinou můžete navštívit jeden z našich bestsellerů - rodinný dům Instinkt. V Martinově u Brandýsa nad Labem budou naši odborníci připraveni provést vás domem a zodpovědět veškeré dotazy týkající se stavby, dodacích termínů, financování nebo samotného bydlení v dřevostavbě.

Moderní bungalov s upravenou dispozicí 4 + KK a užitnou plochou 113 m2 je vybaven kuchyňskou linkou a jednoduše zařízen nábytkem. Vzorový dům u Brandýsa je ve standardu typového domu, nadstandardní je pouze podlahové vytápění napojené na tepelné čerpadlo.

Postavíme pro vás lepší domov

V těchto dnech představujeme novou generaci rodinných domů, které jsou v každém ohledu ještě lepší. Díky použitým materiálům splňují parametry pasivních domů. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější. Přijďte se podívat a popovídat si s našimi odborníky o všem, co vás o domech Haas zajímá.

Rezervujte svůj čas

Vzorový dům bude otevřen mezi 9 a 15 hodinou, je nutné si v případě zájmu o prohlídku předem domluvili čas své návštěvy. Kontaktuje prosím přímo obchodního zástupce pana Jakuba Krejzu: telefonicky na čísle +420 603 260 592 nebo na e-mailu jakub.krejza@haas-fertigbau.cz. Časy návštěv rozdělíme tak, abychom se mohli věnovat pouze vám.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Martinov 429 (vedle č. p. 376), Záryby-Martinov (zobrazit na mapě)
GPS: 50.2109183N, 14.6352964E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 31.7.2021

Den otevřených dveří 31.7.2021

Patrový rodinný dům v Bavoryni na Berounsku se pro vás chystáme otevřít hned dvakrát. V sobotu 31. července si ho můžete prohlédnout v rozestavěném stavu.

Den otevřených dveří 24.7.2021

Den otevřených dveří 24.7.2021

Na četná přání našich zákazníků opět otevíráme dveře našeho vzorového domu v Martinově kousek od Prahy.

Češi staví více dřevostaveb

Češi staví více dřevostaveb

Navzdory loňskému útlumu ve stavebnictví počet dřevostaveb vzrostl. V roce 2020 v České republice mírně přibylo rodinných domů dřevostaveb, konkrétně o osmdesát sedm, a to navzdory poklesu stavebního trhu v důsledku koronavirové krize. Ukázaly to statistiky Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD).