Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 31.7.2021

23. 7. 2021

Patrový rodinný dům v Bavoryni na Berounsku se pro vás chystáme otevřít hned dvakrát. V sobotu 31. července si ho můžete prohlédnout v rozestavěném stavu.

Opravdu výjimečný rodinný dům s výraznou červenou fasádou právě stavíme v Bavoryni, kousek od sjezdu na Zdice z dálnice D5.

Individuální v každém detailu

Veliký dům stojí na zastavěné ploše 123 m2 a na užitné ploše 195 m2 najdete v přízemí velký obytný prostor, kuchyni, jídelnu a pracovnu. Samozřejmostí je koupelna a technická místnost. V patře se pak skrývají čtyři ložnice, velká šatna a velkorysá koupelna s místem pro saunu.

Dřevostavba bude vytápěna podlahovým topením s možností chlazení, napojeným na tepelné čerpadlo. Přestože chlazení v podlahovém topení zvládne i takto velký dům během letních dnů bez problémů vychladit, na přání klienta dodáváme i přípravu pro klimatizaci. Okna budou krýt předokenní žaluzie a budou opatřeny i stahovací síťkou proti hmyzu.

Rezervujte svůj čas

Příležitost prohlédnout si tento výjimečný rodinný dům budete mít v sobotu 31. července mezi 9 a 15 hodinou v rozestavěném stavu. Další den otevřených dveří plánujeme ještě na 11. září. To už bude dům hotový, připravený k předání na klíč.

V případě zájmu o prohlídku, je potřeba si předem domluvili čas své návštěvy. Kontaktuje prosím přímo obchodního zástupce pana Jana Waloszka: telefonicky na čísle +420 602 247 599 nebo na e-mailu Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz.Časy návštěv rozdělíme tak, abychom se mohli věnovat pouze vám.

Postavíme pro vás lepší domov

Líbí se vám naše rodinné domy? Přijďte se za námi podívat a vyberte si ten svůj. Vybírat můžete z typových bungalovů nebo patrových domů, ale zrovna tak vám rádi postavíme dům podle návrhu vašeho vlastního architekta. V každém případě se ale můžete spolehnout, že váš nový domov od Haas bude lepší. Díky použitým materiálům splňují všechny naše dřevostavby parametry pasivních domů. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější. Přijďte se podívat a popovídat si s našimi odborníky o všem, co vás o domech Haas zajímá.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: U Vodojemu (vedle č.p. 211), 267 51 Bavoryně (zobrazit na mapě)
GPS: 49.8932778N, 13.9557500E

    

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 18.9.-Bavoryně

Den otevřených dveří 18.9.-Bavoryně

Díky velkému zájmu o návštěvu individuálního patrového domu, který právě dokončujeme v Bavoryni, jsme se rozhodli otevřít ho návštěvníkům ještě v sobotu 18. září.

Velký Den otevřených dveří 25.9.2021

Velký Den otevřených dveří 25.9.2021

V době veletrhu FOR ARCH na vás čekáme v pěti domech! Přestože se společnost Haas Fertigbau letošního veletrhu FOR ARCH přímo neúčastní, o možnost vidět naše dřevostavby nepřijdete!

Den otevřených dveří 18.9.2021

Den otevřených dveří 18.9.2021

Přijměte naše pozvání na Den otevřených dveří oblíbeného bungalovu Instinkt 1-108, který právě dokončujeme ve Chvalovicích na Nymbursku. Ve stejné lokalitě zde stavíme již druhý dům.