Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 30.7.2022 - Smiřice

4. 7. 2022

Na polovinu prázdnin chystáme den otevřených dveří ve Smiřicích-Rodově u Hradce Králové. K návštěvě láká oblíbený bungalov Instinkt 1-108 ve variantě Open – tedy s obývacím pokojem otevřeným do střechy.

Až budete plánovat výlet na sobotu 30. července, zahrňte do plánu také návštěvu právě dokončované dřevostavby. Pokračovat pak můžete například do Safari Parku v nedalekém Dvoře Králové nebo na prohlídku významné barokní památky – hospitálu v Kuksu.

Bungalov otevřený do střechy

Pokud se zastavíte ve Smiřicích Rodově, bude na vás čekat bungalov Instinkt 1-108, který patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější rodinné domy v naší nabídce. A má to své důvody: Užitná plocha přes 108 m2, promyšlená dispozice 5 + KK nebo třeba moderní vzhled. Přesto, že každý typový dům můžeme jakkoliv upravit podle představ majitelů, ti z Rodova se rozhodli téměř žádné změny nedělat. Dům jim naprosto vyhovoval ve své typové verzi. Vybrali si tu, které říkáme Open, protože celý obývací prostor se otevírá do krovu, kde jsou přiznané i dřevěné prvky střešní konstrukce. Zvětšený vnitřní prostor působí velmi příjemně a světle, protože střecha je v prostoru kuchyně doplněna o dvě střešní okna.

Věděli jste, že…?

Kyvná střešní okna Velux mohou být elektricky ovládána řídící jednotkou Velux Active, která udržuje kvalitu vnitřního prostředí pomocí chytrého senzoru? Navíc jsou okna doplněna o stínění elektricky ovládanou venkovní markýzou.


Osobitost rodinného domu na klíč si tak klienti dotváří interiérovým vybavením. Například obklady a dlažby si vybírají v naší vzorkovně a my jim k tomu rovnou zpracujeme i vizualizaci přímo pro jejich dům.

  

Lepší jednou vidět než stokrát slyšet

Inspirujte se, v sobotu 30. července mezi 10 a 14 hodinou, v právě dokončované dřevostavbě, jak by mohl vypadat i váš nový LEPŠÍ DOMOV. Náš odborník bude připraven provést vás celým domem, který je téměř dokončen. V týdnu po dni otevřených dveří dokončíme finální krytiny podlah a osadíme dveře včetně zárubní, abychom hotový dům na klíč mohli předat majitelům.

Přijďte si s námi popovídat o všem, co vás o stavbě a bydlení v dřevostavbě zajímá. Čas prohlídky není nutné předem rezervovat, ale pokud chcete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám, je lepší předem kontaktovat přímo obchodního zástupce pana Jana Waloszka na telefonním čísle: +420 602 247 599 nebo na e-mailu: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Smiřice – Rodov (vedle č.p. 115) (zobrazit na mapě)
GPS: 50.3034678N, 15.8302983E

Kontaktujte obchodního zástupce:
Jan Waloszek
tel.: +420 602 247 599
e-mail: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz 
Typové provedení bungalovu Instinkt 1-108 si prohlédněte ZDE.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 14.8.2022 - Martinov. Přijďte si pro slevu

Den otevřených dveří 14.8.2022 - Martinov. Přijďte si pro slevu

Přijďte si prohlédnout bungalov Instinkt 1-108 na Den otevřených dveří do Martinova u Brandýsa nad Labem a získejte slevu až 380 000 Kč na nový dům Haas Fertigbau. 

Nýrsko – místo pro LEPŠÍ DOMOV

Nýrsko – místo pro LEPŠÍ DOMOV

Oblast Nýrska v Pošumaví je vyhledávaným místem nejen pro turisty, ale čím dál častěji také perspektivním krajem pro ty, kdo hledají místo pro svůj nový domov.

Bungalov ve 3D virtuální prohlídce

Bungalov ve 3D virtuální prohlídce

Nahlédněte s námi do individuálního bungalovu prostřednictvím 3D virtuální prohlídky. Prohlédnout si můžete každý kout rodinného domu, aniž byste vstali doma z gauče.

Souhlasím