Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 29.5.2021

20. 5. 2021

Další den otevřených dveří se blíží! Na Mladoboleslavsku právě dokončujeme bungalov podle individuálního projektu. Přijďte se podívat v sobotu 29. května mezi 9 a 16 hodinou.

Přízemní rodinný dům u Benátek nad Jizerou jsme začali stavět na konci letošního února. Předání hotového domu na klíč je naplánováno na začátek června a vy tak máte možnost nahlédnout za dveře těsně před předáním klíčů majitelům. V týdnu po vaší návštěvě ještě doděláme podlahy, osadíme dveře včetně zárubní a bude vše hotovo k předání.

Dům na přání

Rodinný dům postavený podle individuálního návrhu zohledňuje veškeré požadavky i možnosti majitelů. Například si nechali udělat u kuchyně spíž. Pro vytápění zvolili tepelné čerpadlo napojené na podlahové teplovodní topení s možností chlazení.

Postavíme pro vás lepší domov

V těchto dnech představujeme novou generaci rodinných domů, které jsou v každém ohledu ještě lepší. Díky použitým materiálům splňují parametry pasivních domů. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější. Přijďte se podívat a popovídat si s naším odborníkem o všem, co vás o domech Haas zajímá.

Raději si rezervujte svůj čas

Přijít můžete kdykoliv mezi 9 a 16 hodinou, ale doporučujeme, abyste si v případě zájmu o prohlídku předem domluvili čas své návštěvy. Kontaktuje prosím přímo obchodního zástupce pana Tomáše Pangráce: telefonicky na čísle +420 777 164 861 nebo na e-mailu Tomas.Pangrac@Haas-Fertigbau.cz. Časy návštěv rozdělíme tak, abychom se mohli věnovat pouze vám.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Mečeříž (vedle č.p. 171) (zobrazit na mapě)
GPS: 50.291366N, 14.730815E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Češi staví více dřevostaveb

Češi staví více dřevostaveb

Navzdory loňskému útlumu ve stavebnictví počet dřevostaveb vzrostl. V roce 2020 v České republice mírně přibylo rodinných domů dřevostaveb, konkrétně o osmdesát sedm, a to navzdory poklesu stavebního trhu v důsledku koronavirové krize. Ukázaly to statistiky Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD).

Den otevřených dveří 26.6. a 3.7.2021

Den otevřených dveří 26.6. a 3.7.2021

Jeden dům dva Dny otevřených dveří. Zajímáte o stavbu dřevostavby? Přijďte se podívat zblízka přímo do vzorového domu Instinkt u Brandýsa nad Labem.

Den otevřených dveří 5.6.2021

Den otevřených dveří 5.6.2021

Na četná přání našich zákazníků opět otevíráme dveře našeho vzorového domu v Martinově kousek od Prahy.