Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 28.8.2021-Střelice

20. 8. 2021

Přemýšlíte o stavbě rodinného domu? Jste z Brněnska? Pak se určitě přijďte podívat v sobotu 28. srpna do Střelic, jak vypadá naše dřevostavba těšně před předáním klientům.

Individuální dům na klíč

Patrový rodinný dům kousek od Brna jsme začali stavět na konci letošního května. Vzhledem k limitům pozemku a rázu okolní zástavby, vznikl dům na základě ryze individuálního projektu. Na zastavěné ploše 91 m2 se skrývá užitná plocha 142 m2 s dispozicí 5 +KK. V přízemí je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice se vstupem do koupelny a samostatné WC. V patře jsou pak další tři ložnice, velká koupelna a netypicky umístěná technická místnost. Za zmínku určitě stojí využití větracího systému s rekuperací.

Dům na klíč je téměř dokončen. Až se dveře zavřou za posledním návštěvníkem našeho DOD budeme mít týden na to, abychom položili finální podlahové krytiny, osadili dveře včetně zárubní a vše uklidili tak, aby byl dům připraven k nastěhování.

Jak na prohlídku?

Dveře rodinného domu otevřeme všem zájemcům o nové bydlení mezi 9 a 15 hodinou. Čas prohlídky není nutné předem rezervovat, ale pokud chcete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám, je lepší předem kontaktovat přímo obchodního zástupce pana Martina Svobodu: telefonicky na čísle +420 775 558 421 nebo na e-mailu: martin.svoboda@haas-fertigbau.cz

Postavíme pro vás lepší domov

Líbí se vám naše rodinné domy? Přijďte se za námi podívat a vyberte si ten svůj. Vybírat můžete z typových bungalovů nebo patrových domů, ale zrovna tak vám rádi postavíme dům podle návrhu vašeho vlastního architekta. V každém případě se ale můžete spolehnout, že váš nový domov od Haas bude lepší. Díky použitým materiálům splňují všechny naše dřevostavby parametry pasivních domů. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější. Přijďte se podívat a popovídat si s našimi odborníky o všem, co vás o domech Haas zajímá.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Nádražní (vedle č.p. 551/18), Střelice (zobrazit na mapě)
GPS: 49.1543497N, 16.4858769E

  

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 18.9.-Bavoryně

Den otevřených dveří 18.9.-Bavoryně

Díky velkému zájmu o návštěvu individuálního patrového domu, který právě dokončujeme v Bavoryni, jsme se rozhodli otevřít ho návštěvníkům ještě v sobotu 18. září.

Velký Den otevřených dveří 25.9.2021

Velký Den otevřených dveří 25.9.2021

V době veletrhu FOR ARCH na vás čekáme v pěti domech! Přestože se společnost Haas Fertigbau letošního veletrhu FOR ARCH přímo neúčastní, o možnost vidět naše dřevostavby nepřijdete!

Den otevřených dveří 18.9.2021

Den otevřených dveří 18.9.2021

Přijměte naše pozvání na Den otevřených dveří oblíbeného bungalovu Instinkt 1-108, který právě dokončujeme ve Chvalovicích na Nymbursku. Ve stejné lokalitě zde stavíme již druhý dům.