Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 28.5.2022

20. 5. 2022

Dveře rodinného domu těsně před dokončením a předáním klientům otevíráme tentokrát v Žitenicích-Pohořanech kousek od Litoměřic. Prohlédnout si přijďte individuálně upravený bungalov Rapido 2-81.

Dům pro chráněnou oblast

Bungalov Rapido 2-81 v Žitenicích je upraven tak, aby vyhovoval přísným požadavkům CHKO České středohoří. Bílou fasádu zdobí dřevěné prvky a obložení v přírodním odstínu borovice. Střecha s upraveným sklonem 30° je pokrytá červenými pálenými taškami. Díky zvýšení se tak pod střechou nabízí možnost pochozí půdy k uložení sezonních věcí. Podle požadavků krajinného rázu můžeme upravit jakýkoliv typový dům.

Uvnitř má bungalov chytře promyšlenou dispozici 4 + KK, která působí velice prostorně. Přestože užitná plocha nabízí pouhých 81 m2, každého příjemně překvapí vzdušnost interiéru, kterou podtrhují vyšší stropy, které jsou standardem ve všech rodinných domech Haas, stejně tak jako velká francouzská okna.

Úsporný bungalov za rozumnou cenu

Každý rodinný dům Haas je už ve standardu vybaven tepelným čerpadlem napojeným na podlahové teplovodní vytápění, kterým lze v létě naopak chladit, to vše za minimální náklady a spotřebu energií. To beze zbytku platí i pro bungalov Rapido 2-81, který je v dnešní době rostoucích cen ideální volbou pro rodinu za rozumný rozpočet.

Bungalov na klíč jsme v Žitenicích začali stavět na začátku března a na začátku června předáme majitelům klíč od hotového domu. Po sobotním dni otevřených dveří doděláme ještě finální podlahové krytiny a osadíme dveře včetně zárubní, aby byl bungalov připraven k nastěhování.

Jak na prohlídku?

Příležitost prohlédnout si tento rodinný dům budete mít v sobotu 28. května mezi 10 a 14 hodinou. Chcete-li mít jistotu, že se budeme moci věnovat pouze vám, je lepší si čas prohlídky předem rezervovat. Kontaktovat můžete přímo obchodního zástupce pana Josefa Ryndu, telefonicky na čísle: +420 606 305 629 nebo e-mailem: Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Žitenice – Pohořany* (zobrazit na mapě)
GPS: 50.5608889N, 14.1738333E

(*Odbočka k pozemkům je z hlavní silnice hodně ostrá, není dobře vidět. Při příjezdu od Žitenic je potřeba výrazně zpomalit, protože se vjíždí na provizorní štěrkovou cestu. Náš dům je po levé straně, za rozestavěnými domy.)

Kontaktujte obchodního zástupce:
Josef Rynda
tel.: +420 606 305 629
e-mail: Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz
Typové provedení bungalovu Rapido 2-81 si prohlédněte ZDE.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 2.7.2022 - Lipovec

Den otevřených dveří 2.7.2022 - Lipovec

Kdy je ten nejlepší čas naplánovat stavbu nového domu? Možná právě teď. Proto jsme pro vás připravili další den otevřených dveří. Tentokrát si v Lipovci u Blanska můžete prohlédnout oblíbený Instinkt 1-108.

Den otevřených dveří 25.6.2022 - Hradištko

Den otevřených dveří 25.6.2022 - Hradištko

Bungalov podle individuálního projektu v Hradištku na Praze-západ je dalším domem, který vám otevřeme v sobotu 25. června.

Den otevřených dveří 19.6.2022 - 2 domy

Den otevřených dveří 19.6.2022 - 2 domy

Všichni, kteří se chystáte stavět, POZOR! V neděli 19. června se přijeďte podívat do Klášterce nad Ohří, prohlédnout si můžete stavby hned dvou bungalovů! Návštěvu je tentokrát nutné rezervovat.

Souhlasím se vším