CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 24.6.2020

17. 6. 2020

Přijďte si k nám vybrat nový domov. Ve středu 24. června od 15 do 19 hod. pro vás chystáme Den otevřených dveří ve vzorovém domě v Dolanech u Kladna.

Přijďte nahlédnout do 12 let staré dřevostavby, postavené v certifikovaném systému Haas Fertigbau. Nejenže si budete moci prohlédnout vzorový dům, ale zároveň si můžete s našimi odborníky popovídat o použitých technologiích, materiálech i všem ostatním. Získáte tak dokonalou představu o tom, jaké je bydlení v dřevostavbě.

Víme, že ke stavbě domu se člověk většinou odhodlá jen jednou za život. Hodně tedy záleží na tom, jakého dodavatele a jaký systém si zvolíte. Naše montované dřevostavby jsou skvělou volbou, protože jsou nízkoenergetické, mají příjemné mikroklima a je možné je upravit k obrazu svému ještě ve stadiu projektu. Tedy ještě před tím, než se jednotlivé díly začnou vyrábět v továrně. Jen si představte, jaká úspora času a nervů to je, třeba ve srovnání s tím, když zedníci začnou upravovat dispozice až v průběhu stavby.

Montujeme dřevostavby v německém systému, který se vyznačuje dokonalou precizností k detailům. Německá kvalita je opravdu prvotřídní – veškeré prvky a konstrukce mají atest a jsou certifikované. Lepší než tisíc slov je ale vidět vše na vlastní oči. Tak přijďte na kávu, drobné občerstvení a kus řeči.

Bungalov Line 114 s dispozicí 4 + KK a garáží jsme v Dolanech postavili již před 12 lety. Dodnes má tento typ domu mnoho příznivců. Zaujme půdorys do „L“ i šikovné členění prostoru na obytnou a privátní zónu.

Těšíme se na vás a věříme, že si u nás nový domov určitě vyberete. Zvlášť když můžete vybírat z celé řady různých domů – moderních i tradičních, patrových i bungalovů, velkoryse prostorných i kompaktních. Každý u nás zkrátka najde svůj vysněný dům. Ostatně nechat se inspirovat v našem katalogu dřevostaveb.

Adresa: Dolany 83, Unhošť
GPS: 50.1141022N, 14.1526117E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 18.7.2020

Den otevřených dveří 18.7.2020

Zůstáváte o letošních prázdninách v Čechách? Přemýšlíte o novém bydlení? Přijeďte se podívat v sobotu 18. 7. do Poříčí u Litomyšle, jak by mohl vypadat váš nový rodinný dům. Právě zde dokončujeme bungalov Instinkt.

Den otevřených dveří 6.6.2020

Den otevřených dveří 6.6.2020

Oblíbený bungalov Madera se vám představí na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát stavíme v Novém Rychnově na Pelhřimovsku.

Den otevřených dveří 23.5.2020

Den otevřených dveří 23.5.2020

Rozhodli jsme se Vám otevřít dveře další dřevostavby. Tentokrát se můžete podívat na náš dům těsně po dokončení hrubé stavby. Jedná o velmi individuálně upravený bungalov Instinkt Open v Chotíkově na Plzeňsku.