Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 23.7.2022 - Nýřany

4. 7. 2022

Ve dvoře selského stavení uprostřed Nýřan na Plzeňsku stavíme individuální bungalov. Přijďte si ho prohlédnout v sobotu 23. července.

Bungalov s dispozicí 5 + KK a celkovou užitnou plochou téměř 122 m2 jsme v Nýřanech začali stavět na začátku května. Předání rodinného domu na klíč je plánováno na konec července. Ještě, než klíč předáme majitelům, nabízíme vám možnost celý dům si prohlédnout a inspirovat se tak pro svůj nový LEPŠÍ DOMOV!

Nadstandardní ve standardu

Velmi prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem se skrz HS portál rozšiřuje až na terasu nebo do zahrady. Soukromí poskytnou dva menší pokoje a dostatečně velká ložnice s oddělenou částí pro šatnu. Půdorys doplňuje pracovna, spíž, šatna, koupelna s vanou i sprchovým koutem a technická místnost s dalším WC. Dům je standardně vytápěn podlahovým topením napojeným na tepelné čerpadlo a nechybí ani komín pro připojení krbu nebo krbových kamen. Okna jsou opatřena elektricky ovládanými předokenními žaluziemi, které poskytují nejen ochranou proti slunci, ale spojují dokonalou funkčnost s nejvyšší možnou bezpečností, designovou individualitou a energetickou účinností.

Věděli jste, že…?
Vám postavíme luxusnější domov? Luxus netvoří drahé věci, ale promyšlená souhra všech detailů. Opravdový pocit pohodlí získáte jen v domě, kde vše bezchybně funguje. Pokud se rozhodnete pro rodinný dům Haas, můžete se spolehnout, že váš domov bude nejen luxusnější, ale také větší, světlejší, tišší, bytelnější, teplejší a úspornější. Zkrátka to bude LEPŠÍ DOMOV!


Navštivte Den otevřených dveří a získejte 30 000 Kč na vybavení domácnosti.

Stačí, když se zaregistrujete na sobotní Den otevřených dveří přes formulář níže na stránce a pak dorazíte.

Pokud se během následujících 3 měsíců domluvíme na podpisu smlouvy o stavbě domu, my vám na oplátku věnujeme poukázku v hodnotě 30 000 Kč na vybavení vašeho nového domu. Podrobné podmínky čerpání odměny naleznete ZDE.

Těšíme se na vás!

V Nýřanech se na vás budeme těšit 23. 7. 2022 od 10 do 14 hodin. Pokud chcete mít jistotu, že se bude moci věnovat pouze vám, je lepší si čas prohlídky předem rezervovat. Kontaktovat můžete přímo obchodního zástupce pana Petra Malce, telefonicky na čísle: +420 603 261 340 nebo e-mailem: Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz

I o prázdninách pro vás připravujeme další dny otevřených dveřích v různých koutech republiky. Termíny a místa pravidelně zveřejňujeme na našich webových stránkách a sociálních sítích.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Revoluční 114, Nýřany (zobrazit na mapě)
GPS: 49.7129864N, 13.2032725E

Kontaktujte obchodního zástupce:
Petr Malec
tel.: +420 603 261 340
e-mail: Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
Máte také zájem o individuální dům?
Inspirujte se ZDE.
 

Registrace na:

Podmínky zpracování osobních údajů
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Získejte poukaz na 100 000 Kč na novou kuchyň k jakémukoliv rodinnému domu Haas. Vybírat můžete z naší nabídky typových domů nebo vám poslatvíme individuální dům podle vašich představ.

Bungalov 1-108 za akční cenu 4 699 000 Kč!

Bungalov 1-108 za akční cenu 4 699 000 Kč!

Rodinný dům s dispozicí 4+kk v dokončení „na klíč“ za akční cenu 4 699 000 Kč! Jen do konce dubna 2024!

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

Nový domov od Haas je zase lepší. Abyste se v našich dřevostavbách cítili ještě lépe a spokojeněji, posunuli jsme hranice standardní výbavy.

Povolit vše