Zpět na výpis článků

Získejte 30 000 Kč na vybavení domácnosti

1. 8. 2022

Navštivte náš Den otevřených dveří a můžete získat 30 000 Kč na vybavení domácnosti. Nechte se provést některým z našich rodinných domů a zjistěte, jak vypadá lepší domov. My vám ho rádi postavíme a přidáme i něco navíc.

Stačí, když si na našem webu vyberete Den otevřených dveří, který chcete navštívit, zaregistrujete se a dorazíte.

Pokud se během následujících 3 měsíců domluvíme na podpisu smlouvy o stavbě domu, my vám na oplátku věnujeme poukázku v hodnotě 30 000 Kč* na vybavení vašeho nového domu.

Nechte se inspirovat a dopřejte si LEPŠÍ DOMOV.


* Podmínky čerpání odměny:

Poukázka na 30 000 Kč na vybavení domu bude poskytnuta každému zájemci, který se registruje na konkrétní Den otevřených dveří (DOD) prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.haas-fertigbau.cz/aktuality a na tento DOD se osobně dostaví.

Poskytnutí finanční částky 30 000 Kč, je podmíněno uzavřením nové smlouvy o dílo do tří měsíců ode dne konání příslušného DOD. Splatnost poukazu je pak dále podmíněna celkovou úhradou za toto dílo.

Jakékoliv vymáhání nároku na tuto odměnu soudní cestou bez splnění výše uvedených podmínek je vyloučeno.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 17.6.2023 - Plzeň-jih

Den otevřených dveří 17.6.2023 - Plzeň-jih

Za dalším dnem otevřených dveří zamiřte do Nové Vsi u Plzně. V sobotu 17. června vám předvedeme patrový rodinný dům s užitnou plochou 103 m2.

Šťastné bydlení nedaleko Berlína

Šťastné bydlení nedaleko Berlína

V Braniborsku, uprostřed venkova, přitom v bezprostřední blízkosti Berlína, vznikl mimořádný stavební projekt - obytný komplex Bötzow od společnosti Haas Fertigbau.

SOUTĚŽ o rodinnou vstupenku

SOUTĚŽ o rodinnou vstupenku

Zapojte se do naší facebookové soutěže o rodinnou vstupenku na Stezku korunami stromů v Janských Lázních.

Souhlasím