Zpět na výpis článků

Získejte 30 000 Kč na vybavení domácnosti

1. 8. 2022

Navštivte náš Den otevřených dveří a můžete získat 30 000 Kč na vybavení domácnosti. Nechte se provést některým z našich rodinných domů a zjistěte, jak vypadá lepší domov. My vám ho rádi postavíme a přidáme i něco navíc.

Stačí, když si na našem webu vyberete Den otevřených dveří, který chcete navštívit, zaregistrujete se a dorazíte.

Pokud se během následujících 3 měsíců domluvíme na podpisu smlouvy o stavbě domu, my vám na oplátku věnujeme poukázku v hodnotě 30 000 Kč* na vybavení vašeho nového domu.

Nechte se inspirovat a dopřejte si LEPŠÍ DOMOV.


* Podmínky čerpání odměny:

Poukázka na 30 000 Kč na vybavení domu bude poskytnuta každému zájemci, který se registruje na konkrétní Den otevřených dveří (DOD) prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.haas-fertigbau.cz/aktuality a na tento DOD se osobně dostaví.

Poskytnutí finanční částky 30 000 Kč, je podmíněno uzavřením nové smlouvy o dílo do tří měsíců ode dne konání příslušného DOD. Splatnost poukazu je pak dále podmíněna celkovou úhradou za toto dílo.

Jakékoliv vymáhání nároku na tuto odměnu soudní cestou bez splnění výše uvedených podmínek je vyloučeno.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 14.8.2022 - Martinov. Přijďte si pro slevu

Den otevřených dveří 14.8.2022 - Martinov. Přijďte si pro slevu

Přijďte si prohlédnout bungalov Instinkt 1-108 na Den otevřených dveří do Martinova u Brandýsa nad Labem a získejte slevu až 380 000 Kč na nový dům Haas Fertigbau. 

Nýrsko – místo pro LEPŠÍ DOMOV

Nýrsko – místo pro LEPŠÍ DOMOV

Oblast Nýrska v Pošumaví je vyhledávaným místem nejen pro turisty, ale čím dál častěji také perspektivním krajem pro ty, kdo hledají místo pro svůj nový domov.

Bungalov ve 3D virtuální prohlídce

Bungalov ve 3D virtuální prohlídce

Nahlédněte s námi do individuálního bungalovu prostřednictvím 3D virtuální prohlídky. Prohlédnout si můžete každý kout rodinného domu, aniž byste vstali doma z gauče.

Souhlasím