Zpět na výpis článků

Získejte 30 000 Kč na vybavení domácnosti

1. 8. 2022

Navštivte náš Den otevřených dveří a můžete získat 30 000 Kč na vybavení domácnosti. Nechte se provést některým z našich rodinných domů a zjistěte, jak vypadá lepší domov. My vám ho rádi postavíme a přidáme i něco navíc.

Stačí, když si na našem webu vyberete Den otevřených dveří, který chcete navštívit, zaregistrujete se a dorazíte.

Pokud se během následujících 3 měsíců domluvíme na podpisu smlouvy o stavbě domu, my vám na oplátku věnujeme poukázku v hodnotě 30 000 Kč* na vybavení vašeho nového domu.

Nechte se inspirovat a dopřejte si LEPŠÍ DOMOV.


* Podmínky čerpání odměny:

Poukázka na 30 000 Kč na vybavení domu bude poskytnuta každému zájemci, který se registruje na konkrétní Den otevřených dveří (DOD) prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.haas-fertigbau.cz/aktuality a na tento DOD se osobně dostaví.

Poskytnutí finanční částky 30 000 Kč, je podmíněno uzavřením nové smlouvy o dílo do tří měsíců ode dne konání příslušného DOD. Splatnost poukazu je pak dále podmíněna celkovou úhradou za toto dílo.

Jakékoliv vymáhání nároku na tuto odměnu soudní cestou bez splnění výše uvedených podmínek je vyloučeno.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Kancelářská budova a sklad v rekordním čase

Kancelářská budova a sklad v rekordním čase

Dřevostavby v nejvyšší kvalitě zdaleka neslouží pouze pro individuální bydlení. Své pevné místo si našly i v byznysovém prostředí. 

Všechno zdražuje, domy Haas zlevňují!

Všechno zdražuje, domy Haas zlevňují!

Tato zima začíná slevou na váš nový dům! Příští Vánoce už v něm můžete bydlet.

Den otevřených dveří 27.11.2022 - Uhříněves

Den otevřených dveří 27.11.2022 - Uhříněves

Dveře bungalovu Instinkt v individuální úpravě v Praze Uhříněvsi otevíráme v neděli 27. listopadu. Přijďte si ho prohlédnout a přesvědčit se na vlastní oči j čem jsou rodinné domy Haas lepší.

Souhlasím