Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 2.7.2022 - Lipovec

24. 6. 2022

Kdy je ten nejlepší čas naplánovat stavbu nového domu? Možná právě teď. Proto jsme pro vás připravili další den otevřených dveří. Tentokrát si v Lipovci u Blanska můžete prohlédnout oblíbený Instinkt 1-108.

Téměř dokončená stavba

Pro všechny zájemce o moderní dřevostavby bude v sobotu 2. července připraven od 10 do 14 hodin jeden z našich bestsellerů – bungalov Instinkt 1-108. V Lipovci jsme začali stavět v polovině května, na začátku července budeme rodinný dům předávat klientům ve stupni dokončení ECONOMY, tedy k dokončení. V domě bude kompletní a funkční elektroinstalace, rozvody vody a odpadů. Opláštěny a zatepleny budou stropní a střešní konstrukce i monolitické konstrukce podlah. Budoucí uživatelé si tak podle svého dodělají pouze interiér a v něm dokončí finální povrchové úpravy podlah, stěn, stropů, instalují si vysněné zařizovací předměty a osadí vnitřní dveře.

Věděli jste, že…?
Rodinný dům ve stupni dokončení ECONOMY je téměř dokončená stavba? Obsahuje vše, co by pro budoucí uživatele mohlo být náročné k dokončení a zároveň nabízí dostatečný prostor pro originalitu a kreativitu. Zvenku je dům i ve stupni ECONOMY zcela stejný, jako dům na klíč - COMPLETE.


Bestseller Instinkt

Půdorys rodinného domu odpovídá typovému projektu Instinkt 1-108 s dispozicí 4 + KK a garáží. Na zastavěné ploše necelých 150 m2 nabízí kromě čtyř pokojů a kuchyňského koutu také prostor pro koupelnu, technickou místnost a sklad. Srdcem bungalovu je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, s pohodlným přístupem přímo na terasu.

My prázdniny nemáme, my jsme tu pro vás!

Nenechte si ujít první prázdninový Den otevřených dveří! Ale pokud by vám to náhodou v sobotu do Lipovce nevyšlo, nevadí: další akce už plánujeme. Termíny a místa pravidelně zveřejňujeme na našich webových stránkách a sociálních sítích.

V Lipovci se na vás budeme těšit 2. 7. 2022 od 10 do 14 hodin. Pokud chcete mít jistotu, že se bude moci věnovat pouze vám, je lepší si čas prohlídky předem rezervovat. Kontaktovat můžete přímo obchodního zástupce pana Martina Svobodu, telefonicky na čísle: +420 775 558 421 nebo e-mailem: martin.svoboda@haas-fertigbau.cz

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Lipovec (za č.p. 285) (zobrazit na mapě)
GPS: 49.3826239N, 16.8037008E

Kontaktujte obchodního zástupce:
Martin Svoboda
tel.: +420 775 558 421
e-mail: Martin.Svoboda@Haas-Fertigbau.cz
Typové provedení bungalovu Instinkt 1-108 si prohlédněte ZDE.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 14.8.2022 - Martinov. Přijďte si pro slevu

Den otevřených dveří 14.8.2022 - Martinov. Přijďte si pro slevu

Přijďte si prohlédnout bungalov Instinkt 1-108 na Den otevřených dveří do Martinova u Brandýsa nad Labem a získejte slevu až 380 000 Kč na nový dům Haas Fertigbau. 

Nýrsko – místo pro LEPŠÍ DOMOV

Nýrsko – místo pro LEPŠÍ DOMOV

Oblast Nýrska v Pošumaví je vyhledávaným místem nejen pro turisty, ale čím dál častěji také perspektivním krajem pro ty, kdo hledají místo pro svůj nový domov.

Bungalov ve 3D virtuální prohlídce

Bungalov ve 3D virtuální prohlídce

Nahlédněte s námi do individuálního bungalovu prostřednictvím 3D virtuální prohlídky. Prohlédnout si můžete každý kout rodinného domu, aniž byste vstali doma z gauče.

Souhlasím