Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 18.9.-Bavoryně

13. 9. 2021

Díky velkému zájmu o návštěvu individuálního patrového domu, který právě dokončujeme v Bavoryni, jsme se rozhodli otevřít ho návštěvníkům ještě v sobotu 18. září.

Využijte poslední možnost prohlédnout si patrový rodinný dům na klíč, kousek od sjezdu z dálnice D5 na Zdice a přijďte si s naším odborníkem promluvit o všem, co vás zajímá o stavbě nebo bydlení v moderní dřevostavbě.

Individuální rodinný dům na klíč

Veliký dům stojí na zastavěné ploše 123 m2 a na užitné ploše 195 m2 najdete v přízemí velký obytný prostor, kuchyni, jídelnu a pracovnu. Samozřejmostí je koupelna a technická místnost. V patře se pak skrývají čtyři ložnice, velká šatna a velkorysá koupelna s místem pro saunu.

Dřevostavba bude vytápěna podlahovým topením s možností chlazení, napojeným na tepelné čerpadlo. Přestože chlazení v podlahovém topení zvládne i takto velký dům během letních dnů bez problémů vychladit, na přání klienta dodáváme i přípravu pro klimatizaci. Okna kryjí předokenní žaluzie opatřené i stahovací síťkou proti hmyzu.

Jak na prohlídku?

V sobotu 18. září mezi 9 a 15 hodinou bude náš odborník připraven provést vás celým domem a odpovědět na veškeré dotazy týkající se stavby, termínů dodání, individuálních úprav, financování a zkrátka všeho, co vás zajímá.

Čas prohlídky není nutné předem rezervovat, ale pokud chcete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám, je lepší předem kontaktovat přímo obchodního zástupce pana Jana Waloszka: telefonicky na čísle +420 602 247 599 nebo na e-mailu Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz.

Postavíme pro vás lepší domov

Líbí se vám naše rodinné domy? Přijďte se za námi podívat a vyberte si ten svůj. Vybírat můžete z typových bungalovů nebo patrových domů, ale zrovna tak vám rádi postavíme dům podle návrhu vašeho vlastního architekta. V každém případě se ale můžete spolehnout, že váš nový domov od Haas bude lepší. Díky použitým materiálům splňují všechny naše dřevostavby parametry pasivních domů. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější. Přijďte se podívat a popovídat si s našimi odborníky o všem, co vás o domech Haas zajímá.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: U Vodojemu (vedle č.p. 211), 267 51 Bavoryně (zobrazit na mapě)
GPS: 49.8932778N, 13.9557500E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Velký Den otevřených dveří 25.9.2021

Velký Den otevřených dveří 25.9.2021

V době veletrhu FOR ARCH na vás čekáme v pěti domech! Přestože se společnost Haas Fertigbau letošního veletrhu FOR ARCH přímo neúčastní, o možnost vidět naše dřevostavby nepřijdete!

Den otevřených dveří 18.9.2021

Den otevřených dveří 18.9.2021

Přijměte naše pozvání na Den otevřených dveří oblíbeného bungalovu Instinkt 1-108, který právě dokončujeme ve Chvalovicích na Nymbursku. Ve stejné lokalitě zde stavíme již druhý dům.

Den otevřených dveří 11.9.2021-Bavoryně

Den otevřených dveří 11.9.2021-Bavoryně

Výrazný patrový rodinný dům na klíč právě dokončujeme v Bavoryni, kousek od sjezdu z dálnice D5 na Zdice a vám nabízíme možnost prohlédnout si ho těsně před předáním majitelům.