Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 18.6.2022 - Liberec

6. 6. 2022

Jste z Liberecka? Přemýšlíte o stavbě rodinného domu? Pak za námi přijďte v sobotu 18. 6., kdy otevíráme dveře oblíbeného patrového domu Skywood 2-126 v Liberci – Doubí.

Rádi byste pro sebe a svou rodinu postavili nový rodinný dům? Přemýšlejte o dřevostavbě! Jedná se o ekologické, nízkoenergetické bydlení, a navíc můžete bydlet velmi rychle! Například rodinný dům v Liberci jsme začali stavět na konci března a ještě před koncem června ho předáme, ve stupni dokončení COMPLETE - tedy na klíč, majitelům.

Dům na přání

Typový projekt oblíbeného patrového rodinného domu Skywood 2-126, který dokončujeme v Liberci. si majitelé nechali upravit přesně podle svých představ. Tentokrát se jedná o variantu bez garáže, a protože se klienti rozhodli pro stavbu domu těsně před narozením druhého potomka a nový dům vymění za původní byt panelovém domě, bylo důležité zohlednit potřeby rozrůstající se rodiny. Například v přízemí vznikla samostatná koupelna.

Věděli jste, že…?
99 % námi realizovaných domů jsou domy na přání, podle na míru vytvořeného projektu. Nabídka typových domů je pro zákazníky jen vstupní inspirací, konečná podoba vždy záleží na konkrétních představách a potřebách. Zrovna tak rádi postavíme dům podle ryze individuálního projektu.


Dům je standardně vytápěn podlahovým topením napojeným na tepelné čerpadlo. Před žhavými slunečními paprsky naopak majitele ochrání nadstandardní elektricky ovládané předokenní žaluzie.

O kvalitě se přesvědčte na vlastní oči!

Svého dodavatele dřevostavby vybírejte s rozmyslem. Přijďte se podívat na naši stavbu. Při Dnu otevřených dveří máte jedinečnou příležitost vše si osahat a pořádně zblízka prohlédnout a o kvalitách našich staveb se tak sami přesvědčit. Podobný anebo úplně jiný dům rádi postavíme i vám.

Na všechny zájemce o dřevostavby se budeme těšit mezi 10 a 14 hodinou! Chcete-li mít jistotu, že se budeme moci věnovat pouze vám, DOPORUČUJEME SI ČAS PROHLÍDKY PŘEDEM REZERVOVAT. Kontaktovat můžete přímo obchodního zástupce pana Josefa Ryndu, telefonicky na čísle: +420 606 305 629 nebo e-mailem: Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Nová cesta (vedle č.p. 422), Liberec - Doubí (zobrazit na mapě)
GPS: 50.7392694N, 15.0455725E 

Kontaktujte obchodního zástupce:
Josef Rynda
tel.: +420 606 305 629
e-mail: Josef.Rynda@Haas-Fertigbau.cz
Typové provedení bungalovu Skywood 2-126 si prohlédněte ZDE.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 17.6.2023 - Plzeň-jih

Den otevřených dveří 17.6.2023 - Plzeň-jih

Za dalším dnem otevřených dveří zamiřte do Nové Vsi u Plzně. V sobotu 17. června vám předvedeme patrový rodinný dům s užitnou plochou 103 m2.

Šťastné bydlení nedaleko Berlína

Šťastné bydlení nedaleko Berlína

V Braniborsku, uprostřed venkova, přitom v bezprostřední blízkosti Berlína, vznikl mimořádný stavební projekt - obytný komplex Bötzow od společnosti Haas Fertigbau.

SOUTĚŽ o rodinnou vstupenku

SOUTĚŽ o rodinnou vstupenku

Zapojte se do naší facebookové soutěže o rodinnou vstupenku na Stezku korunami stromů v Janských Lázních.

Souhlasím