Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 15.6.2024 - Vimperk

3. 6. 2024

Další den otevřených dveří je tady! V sobotu 15. 6. vás zveme na prohlídku individuálně navrženého bungalovu, který právě dokončujeme ve Vimperku.

Tento dům je ztělesněním špičkového standardu Haas Premium a kromě komfortu a kvality nabízí špičkové technologie, které zaručí snížení provozních nákladů na absolutní minimum. 
 
Vypravte se v sobotu 15. 6. na Šumavu a přijďte si mezi 10. a 14. hodinou prohlédnout bungalov, který splňuje přísné energetické standardy a využívá nejmodernější technologie budoucnosti. Dům je vybaven špičkovým rekuperačním systémem řízeného větrání zn. Zehnder, tepelným čerpadlem zn. Vaillant s podlahovým vytápěním s chlazením, nechybí komín s přípravou pro napojení krbu nebo elektricky ovládané venkovní stínění ve všech oknech. To vše a mnoho dalšího je v základním vybavení domů ve standardu Haas Premium.
 

S respektem k přírodě

Majitelé si uvědomují vzácnost pitné vody, proto se rozhodli pro zpětné využití dešťové vody v domě. Ta je po zachycení v nádržích přiváděna zpět do domu a využita pro splachování toalet a praní prádla. Tímto řešením uspoří klienti až 70% pitné vody!
Rodinný dům bude navíc doplněn výkonným systémem fotovoltaické elektrárny s vlastním bateriovým úložištěm, které zajišťuje nezávislost a šetrnost k životnímu prostředí.
 

Individální úpravy

Inspirací pro tento dům byl náš typový bungalov Instinkt 2-129, který jsme podle představ a přání klientů individuálně upravili. A jelikož se v rodině profesionálně zabývají interiérovým designem, dokončí si dům dle svých vlastních vizí.
 
Dům poskytne díky promyšlenému vnitřnímu uspořádání spoustu prostoru pro společné chvíle i soukromí všech členů rodiny.
Na zastavěné ploše 165 m2 nabízí 134 m2 užitné plochy – kuchyňský kout spojený s jídelnou a obývacím prostorem, čtyři další samostatné pokoje, dvě koupelny, technickou místnost a spíž na potraviny. Navíc pochozí půdu, třeba pro uložení sezónních věcí. Předem se počítalo s vestavěným nábytkem a z toho důvodu jsou v domě vytvořeny niky. Ze všech hlavních místností domu je možné velkorysým prosklením vstoupit na prosluněnou jižní terasu, kde je již nyní nachystaná příprava pro ukotvení pergoly. 

Jak na prohlídku?

Na všechny zájemce o rodinné domy Haas se v sobotu 15. 6. mezi 10. a 14. hodinou bude těšit náš obchodní zástupce Michal Záhora, který vás domem provede, seznámí s možnostmi stavby a všemi službami a novinkami, které jsme pro vás připravili.
Čas vaší prohlídky si prosím zarezervujte na telefonu +420 773 266 100 nebo e-mailu Michal.Zahora@Haas-Fertigbau.cz
 
Těšíme se na vás!
Kontaktujte obchodního zástupce:
Michal Záhora
tel.: +420 773 266 100
e-mail: Michal.Zahora@Haas-Fertigbau.cz

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Získejte poukaz na 100 000 Kč na novou kuchyň k jakémukoliv rodinnému domu Haas. Vybírat můžete z naší nabídky typových domů nebo vám poslatvíme individuální dům podle vašich představ.

Bungalov 1-108 za akční cenu 4 699 000 Kč!

Bungalov 1-108 za akční cenu 4 699 000 Kč!

Rodinný dům s dispozicí 4+kk v dokončení „na klíč“ za akční cenu 4 699 000 Kč! Jen do konce dubna 2024!

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

Nový domov od Haas je zase lepší. Abyste se v našich dřevostavbách cítili ještě lépe a spokojeněji, posunuli jsme hranice standardní výbavy.

Povolit vše