Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 13. 7. 2024 - Raduň

9. 7. 2024

Nenechte si ujít prohlídku luxusního rodinného domu u Opavy! Už tuto sobotu 13. 7. vám otevíráme dveře individuálně upraveného patrového domu Avanti 2-147. Věřili byste, že dům byl pod střechou za pouhý den a půl?

Zveme vás na prohlídku patrového rodinného domu, který právě dokončujeme v provedení Haas Premium COMPLETE, tedy ihned k nastěhování. 

Jeho majitelé s námi postavili menší dům již před 10 lety. S rozrůstající se rodinou si přáli větší domov, a tak jsme pro ně připravili návrh vycházející z naší typové dřevostavby Avanti 2-147. Výsledkem je dům upravený k nepoznání, který splňuje všechny jejich potřeby a přání. Na okapové stěně jsme jej zvýšili o metr a půl a přidali okna, díky nimž bude v podkroví spousta světla. Podkroví je navíc ještě prostornější zásluhou upraveného sklonu střechy. Zvenku nechybí elegantní dřevěné obložení, zapuštěné do fasády.  

Samozřejmostí jsou nejmodernější technologie pro pohodlný život - fotovoltaika, tepelné čerpadlo napojené na podlahové teplovodní vytápění, centrální rekuperace vzduchu nebo komín pro napojení krbu.

Co vše individuální rodinný dům nabízí?

  •  Užitnou plochu 158 m2
  •  Zastavěnou plochu 102 m2
  •  Dispozici 5+kk s velkým podkrovím
  •  Velký obývací pokoj s kuchyňským koutem
  •  Koupelnu s místem pro saunu
  •  Doplněnou příčku v ložnici v patře, kde může vzniknout šatna nebo pracovní kout

Přijďte se podívat! A podívejte se také na video, jak dům rostl před očima. 

Jak na prohlídku?

Na všechny zájemce o rodinné domy Haas se v sobotu 13. 7. mezi 10. a 14. hodinou bude těšit náš obchodní zástupce Jan Waloszek, který klienty provázel celou stavbou od prvotních návrhů až po předání domu a vás domem provede také. Navíc vás seznámí s možnostmi stavby a všemi službami a novinkami, které jsme pro vás připravili.
Abyste měli jistotu, že se bude moci věnovat jen vám, zarezervujte si prosím čas prohlídky na telefonu +420 603 261 340 nebo

Těšíme se na vás!

Adresa: Na Vyhlídce 333, Raduň (zobrazit na mapě)
GPS: 49.8952781N, 17.9486697E

Naše rodinné domy si můžete prohlédnout zde 

Kontaktujte obchodního zástupce:
Jan Waloszek
tel.: +420 602 247 599
e-mail: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz 
Typové provedení rodinného domu Avanti 2-147 si prohlédněte ZDE.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

Nový domov od Haas je zase lepší. Abyste se v našich dřevostavbách cítili ještě lépe a spokojeněji, posunuli jsme hranice standardní výbavy.

Haas vám usnadní stavbu domu

Haas vám usnadní stavbu domu

V Haas Fertigbau víme, že se stavbou domu je spojena spousta starostí a zařizování. Proto jsme pro všechny klienty nově připravili řadu služeb, které jim pořízení domu usnadní.

Další prestižní certifikát pro Haas

Další prestižní certifikát pro Haas

Německo je evropským lídrem v ochraně životního prostředí a klíčovým aktérem na cestě k udržitelné budoucnosti. Haas Fertigbau je zde držitelem dalšího prestižního certifikátu.

Povolit vše