Proč zvolit montované rodinné domy Haas Fertigbau?

Rodinný dům Harmony 7
Rodinný dům Harmony 7

Zásadní výhody dřevostaveb Haas Fertigbau – patrových rodinných domů a bugalovů nalezneme již v systému práce naší společnosti, kdy je kladen zásadní důraz na kvalitu a rychlost výstavby certifikovaným systémem, nízkou energetickou náročnost stavěných dřevostaveb, zdravotní nezávadnost používaných materiálů a šetrnost k životnímu prostředí. To vše vytváří velmi moderní systém výstavby, který zejména v době neustálého zvyšovaní cen energií ještě více nabývá na významu.

Patrové rodinné domy a bungalovy Haas Fertigbau jsou dřevostavby, které je možno realizovat v různém rozsahu od dodávky hrubé stavby až po výstavbu rodinného domu kompletně na klíč. Konečný rozsah dodávky je do značné míry ovlivňován klientem a je možno jej kombinovat i podle podlaží apod. Jedná se např. o varianty rodinných domů, kde je přízemí dokončeno na klíč (a tudíž je možno jej ihned využívat) a podkroví připraveno k následné dostavbě podle možností a požadavků klienta. Takovéto etapové rozdělení průběhu výstavby velmi efektivně sníží počáteční investici do bydlení a přitom zachovává možnost rozšíření rodinného domu do budoucna.

Kvalita výstavby rodinných domů je neustále dozorována tuzemskými i zahraničními nezávislými kontrolními orgány. Díky kvalitnímu systému, jeho dokonalému zpracování a mnohaletým zkušenostem z realizované výstavby je garantována záruka na statiku 30 let.

15 důvodů proč dřevostavby HAAS FERTIGBAU

 • 1. Ekologické rodinné domy

  Dřevo jako hlavní stavební materiál rodinných domů a bungalovů HAAS FERTIGBAU téměř ideálně uspokojuje ekologické požadavky. Zároveň se jedná o přirozeně obnovitelný přírodní zdroj.
 • 2. Certifikované postupy výstavby

  Systém dřevostaveb HAAS FERTIGBAU je atestován a certifikován na základě průkazných zkoušek, což dokazuje Směrnice o zajišťování a dodržování kvality montovaných domů.
 • 3. Nízká spotřeba energií

  Dřevostavby HAAS FERTIGBAU jsou navrženy již v základním provedení jako domy s nízkou spotřebou energie.
 • 4. Kontroly kvality

  Systém dřevostaveb HAAS FERTIGBAU je pod neustálou kontrolou kvality jakosti Českého institutu TAZÚS a kontrolního institutu v Mnichově.
 • 5. Rodinné domy z kvalitních materiálů

  V systému montovaných rodinných domů jsou použity pouze vybrané jakostní materiály, prvky, konstrukce (např. certifikované vícevrstvé opláštění stěn, monolitické podlahové konstrukce ...) a systémy (např. HOCO, Sto, Roto ...).
 • 6. Několik možností dokončení domů

  Rozsah od hrubé stavby PRAKTIK či hrubé stavby s dokončenými instalacemi a základními podlahovými konstrukcemi PRAKTIK PLUS až po výstavbu kompletně NA KLÍČ.
 • 7. Variabilita stavebního systému

  Možnost výstavby dřevostaveb – jak dle návrhů HAAS FERTIGBAU, tak i dle individuálních přání klienta.
 • 8. Vysoká životnost

  Systém montovaných rodinných domů je navržen na vysokou životnost.
 • 9. Záruka 30 let

  Kvalita systému HAAS FERTIGBAU 30 let záruka na statiku konstrukce.
 • 10. Překvapivě rychlá výstavba 

  Váš rodinný dům na klíč muže být postavený za méně než 3 měsíce od zahájení stavby.
 • 11. Dřevostavby jsou příjemné místo pro život

  Přirozené, příjemné klima a možnost nastěhování ihned po dokončení stavby.
 • 12. Férový kontrakt

  Garance pevné ceny, velmi výhodný splátkový kalendář, možnost financování výstaby domu hypotékou, stavebním spořením či jinak.
 • 13. Kompletní projektová dokumentace zdarma

  Projektová dokumentace rodinného domu již v základní ceně. Možnost rozšíření dodávky domu o realizaci spodní stavby.
 • 14. Jsme členy oborových organizací

  HAAS FERTIGBAU je člen Asociace dodavatelů montovaných domů v ČR a člen asociace GDF v Německu.
 • 15. Tradice kvality HAAS FERTIGBAU

  Zázemí, solidnost a kompetence společnosti Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. a odborných obchodních poradců na více než 20 pobočkách.

Přijďte se podívat na referenční rodinné domy, nebo na právě probíhající výstavbu vybraných zajímavých rodinných domů HAAS FERTIGBAU:

Zavolejte nám…

281 000 882

Ptejte se nás…

Poptat informace...

Přijďte na návštěvu!

NAJÍT NEJBLIŽŠÍ VZOROVÝ DŮM…