Haas Group – silný partner na vaší straně

Kvalita. Rychlost. Záruky. Certifikace. Solidnost. Zázemí. Tradice.

To jsou zásadní kréda Haas Fertigbau - společnosti s téměř stoletou tradicí ve výstavbě montovaných staveb na bázi dřeva. Původně ryze česká výrobní a stavební společnosti se v devadesátých letech 20. století stala součástí rodinného koncernu Haas Group se sídlem v bavorském Falkenbergu.

Dřevu a stavbám z tohoto skvělého materiálu opravdu rozumíme - vedle rodinných domů realizuje Haas Fertigbau Chanovice stále častěji i mateřské školky, stavby sportovních a volnočasových areálů či budov pro podnikatelskou činnost. Výrobní zázemí a um projektantů dovolují na těchto objektech nabídnout střešní a nosné konstrukce, které vycházejí vstříc požadavkům nejnáročnějších investorů.

U rodinných domů i u staveb pro veřejný sektor oceňují klienti originální spojení technicky dokonalých a promyšlených řešení a servisu, který je od začátku až do konce přesvědčí, že jejich volba byla správná. Nespornou výhodou našich řešení je velká míra variability a individualizace. Rodinný dům od Haas Fertigbau si vyberou jak příznivci dřevěného stavění, kteří dávají přednost tradiční architektuře, tak i ti, kteří fandí modernímu stylu. Vybírat lze z nabídky typových domů nebo ryze individuálních projektů.

Nabídka typových dřevostaveb zahrnuje jak patrové domy s přízemím a obytným podkrovím, tak dnes tolik oblíbené jednopodlažní bungalovy. Nechybí ani osvědčená zlatá střední cesta - domy, u kterých je přízemí dokončeno na klíč (tudíž je připraveno k okamžitému užívání) a podkroví připraveno k následné dostavbě podle aktuálních možností klienta. Etapové rozdělení průběhu výstavby efektivně sníží počáteční investici do bydlení a přitom zachová možnost rozšíření rodinného domu do budoucna. Všechny rodinné domy Haas Fertigbau je možno dodat v různých stupních dokončení - od dodávky hrubé stavby, až po výstavbu kompletně na klíč.

Samozřejmostí je vysoká kultura prodeje a užitečné služby k tomu - ať už jde o pomoc s vyřizováním veškeré administrativy, úvěru, s vhodným umístěním domu do terénu apod. Naši lidé z obchodního týmu se postarají také o základovou desku, vybudování přípojek, ale třeba i o bazén, pergolu, terasu či altán. Vyhovíme přitom jakékoliv poptávce – stavíme jak jednoduché domy, tak i bydlení pro nejnáročnější klienty.

Výstavbu rodinných domů Haas Fertigbau je možno financovat pomocí úvěrových prostředků, hotovostně nebo vzájemnou kombinací obou způsobů. A samozřejmě vždy s garancí pevné ceny!

Pomáháme svým klientům navrhnout vysněný domov do všech detailů, díky nimž si v něm užijí každý den. Důsledně se staráme o hladký průběh stavby, protože chceme, aby naši klienti neměli žádné zbytečné starosti. Provedeme vás celým procesem a na konci vám předáme klíč od vytouženého domova. Na vás už bude jen jediné – bydlet.

Rozvoj zaměstnanců Haas Fertigbau Chanovice s.r.o.

Zavolejte nám…

281 000 882

Ptejte se nás…

Poptat informace...

Přijďte na návštěvu!

NAJÍT NEJBLIŽŠÍ VZOROVÝ DŮM…