Bydlete ve vlastním domě za méně, než je cena nájmu

23. 10. 2017, 11:11

Sny našich dětí jsou často nesplnitelné. Někdy se ale potkají s těmi našimi. Také sníte o rodinném domě a myslíte si, že na něj nikdy nebudete mít? Naše dřevostavby už pro Vás snem být nemusí! Vyberte si z naší nabídky ten nejvhodnější dům pro Vaši rodinu a my Vám rádi pomůžeme zajistit výhodnou hypotéku.

Díky spolupráci Haas Fertigbau Chanovice s Komerční bankou máme pro zájemce o náš dům připraveny atraktivní podmínky financování. Zvýhodněná úroková sazba bude vyhlašovaná měsíčně a bude platná na dané období pro všechny schválené projekty. Spočítejte si i Vy, kolik zaplatíte za nový vlastní dům!

Pro ilustraci uvádíme měsíční splátky při financování nákupu nového bungalovu Luminoso v ceně 2 499 000 Kč (vč. DPH):

Výše úvěru:                       2 000 000 Kč

Fixace:                                 5 let

Úroková sazba:                1,99 %*

Splatnost:                           29 let

Anuita HÚ:                         7 582 Kč

Opravdu si myslíte, že si bydlení o dispozici 4+kk a užitné ploše 93 m2 pronajmete za 7 500 Kč?

* Úroková sazba platí do 31.10.2017

 

Více informací se dozvíte v záložce financování.

 

Stavební systém rodinných domů Haas Fertigbau umožňuje výstavbu v různém rozsahu - od dodávky hrubé stavby až po dokončení dřevostavby kompletně na klíč. Konečný rozsah dokončení vychází z přání a potřeb klientů. Výhodou je i možnost kombinace různých rozsahů, například podle podlaží. Touto cestou můžete bez vlivu na celkovou kvalitu domu efektivně snížit náklady na pořízení nového bydlení a přitom zachovat možnost dokončení nebo rozšíření rodinného domu v budoucnosti. Rodinné domy Haas Fertigbau jsou standardně dodávány bez základové desky respektive spodní stavby. Na základě vašeho požadavku zajistíme projekt spodní stavby a doporučíme firmu pro její zhotovení.