RODINNÝ DŮM LEVNĚJŠÍ NEŽ BYT

Rodinný dům na klíč za cenu 3 400 000 Kč

Individuálně upravený bungalov Rapido 2-81 nabízí na 81 m2 užitné plochy obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem, tři další pokoje, samostatnou koupelnu a vedle zádveří technickou místnost s toaletou a umyvadlem. Tento rodinný dům vám postavíme na klíč, tedy k okamžitému nastěhování, za skvělou zvýhodněnou cenu 2 965 521 Kč bez DPH (3 400 000 Kč vč. DPH)!

--- Dispozice: 4+KK
--- Užitná plocha celkem: 81 m²
--- Zastavěná plocha: 98 m²
--- Sklon střechy: 25º

Prohlédnut typový dům Rapido 2-81

K financování můžete navíc využít Novou dotovanou hypotéku 1,99 % p.a.

NOVÁ DOTOVANÁ HYPOTÉKA 1,99 %


Nelíbí se vám Rapido 2-81?
Prohlédněte si další domy z naší nabídky!

RODINNÉ DOMY HAAS

VIRTUÁLNÍ
PROHLÍDKA - RAPIDO 2-81

Navštivte typový bungalov RAPIDO 2-81 ve 3D virtuální prohlídce

RAPIDO 2-81 JSME POSTAVILI V CHRÁNĚNÉ OBLASTI

Právě bungalov Rapido 2-81 si pro nový začátek vybrala mladá rodina z Litoměřic. Na pozemku s nádherným výhledem do CHKO České středohoří vyrostl individuálně upravený rodinný dům, který splňuje jak přísné regulativy pozemku, tak vhodně zapadá do lokality chráněné oblasti.

Přízemní dům je vybaven tepelným čerpadlem, podlahovým topením s možností chlazení a krbovou vložkou, což zajišťuje tepelný komfort po celý rok. Rodina také oceňuje perfektní izolaci dřevostavby, která nejenže poskytuje v domě ticho a klid, ale i přes náročné klimatické podmínky v této lokalitě se daří šetřit na nákladech za topení a v létě se dřevostavba nepřehřívá.

 


    

 

Povolit vše