Zpět na reference

Mateřská škola Velké Přílepy

Ve Velkých Přílepech jsme školku pro 50 dětí realizovali v roce 2015. Své předškolní zázemí v ní děti našly od února 2015.

Dvoupodlažní mateřská školka Velké Přílepy, pavilon s názvem Jablíčko pro 2 x 25 dětí, se realizovala v rozsahu na klíč včetně spodní stavby a přípojek inženýrských sítí s vnitřním vybavením, nábytkem a nákladním výtahem. Zajímavá stavba se nachází v areálu stávajících mateřských školek v této obci. Rychlá realizace Haas Fertigbau Chanovice umožnila, aby zde místní děti našly své předškolní zázemí od února 2015. Školka je dvoutřídní a je v ní kromě tříd pro děti i výdejna jídel. Nosná konstrukce je z dřevěných KVH profilů, v projektu je použit certifikovaný systém s atestem na konstrukce DP2. Obvodové stěny jsou zatepleny tepelnou izolací z minerálních vláken a expandovaného polystyrenu.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Patrová dřevostavba: budoucnost komerčních staveb v Česku

Patrová dřevostavba: budoucnost komerčních staveb v Česku

Od 1. srpna 2025 přichází v České republice zásadní změna: díky novele Z1 k požární normě ČSN 73 0802 bude možné projektovat a realizovat vícepatrové dřevostavby s výškou až 22,5 metru.

Pasivní dům na klíč: komfort, který šetří energii i peníze

Pasivní dům na klíč: komfort, který šetří energii i peníze

Pasivní dům na klíč od Haas Fertigbau je správnou volbou pro každého, kdo chce spojit úsporu, ekologii a pohodlný životní styl a navíc hledá zkušeného partnera, který se o vše postará od A do Z.

Pozemek na prodej v Chomutově

Pozemek na prodej v Chomutově

Toužíte po vlastním bydlení a hledáte pozemek na prodej v Chomutově? Nabízíme stavební pozemek s projektem domu Haas a vyřízeným stavebním povolením!