Zpět na reference

Mateřská škola Babice

14. 12. 2018

Mateřská škola v Babicích u Říčan pro 48 dětí, byla dokončena v létě 2014 před startem nového školního roku. 

Mateřská škola v Babicích u Říčan pro 48 dětí, realizovaná firmou Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. podle návrhu Ing. arch. Lubora Slaného a Ing. arch. Lukáše Holuba z atelieru S.H.S. architekti s.r.o., byla dokončena v létě 2014 před startem nového školního roku. Školka vyniká svým ojedinělým designem, který je v této oblasti průkopnický. Zkosení šikmých stěn tvoří provětrávaná zavěšená fasáda na roštu z příhradových sbíjených vazníků. Střešní konstrukce je tvořena příhradovými fošnovými vazníky, skrytými nad sádrokartonovým podhledem a vrstvou minerální izolace. Střešní prostor s vazníky tvoří vnější provětrávanou dutinu střechy. Stavbu ocenila i odborná porota mezinárodní ankety Dřevěná stavba roku 2014, která jí v březnu 2015 udělila první cenu poroty v kategorii „Realizované moderní domy“.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 25.3.2023 - Řehořov

Den otevřených dveří 25.3.2023 - Řehořov

Zveme všechny zájemce o stavbu rodinného domu na prohlídku individuálního bungalovu na Vysočinu do Řehořova. Dveře otevíráme v sobotu 25. 3. 2023 mezi 10 a 14 hodinou.

Haas vám usnadní stavbu domu

Haas vám usnadní stavbu domu

V Haas Fertigbau víme, že se stavbou domu je spojena spousta starostí a zařizování. Proto jsme pro všechny klienty nově připravili řadu služeb, které jim pořízení domu usnadní.

Seznamte se s naším novým standardem HAAS PREMIUM

Seznamte se s naším novým standardem HAAS PREMIUM

Nový domov od Haas je zase lepší. Abyste se v našich dřevostavbách cítili ještě lépe a spokojeněji, posunuli jsme hranice standardní výbavy a přidali několik novinek.

Souhlasím