
Mateřská škola Babice
Mateřská škola v Babicích u Říčan pro 48 dětí, byla dokončena v létě 2014 před startem nového školního roku.
Mateřská škola v Babicích u Říčan pro 48 dětí, byla dokončena v létě 2014 před startem nového školního roku.
Mateřská škola v Babicích u Říčan pro 48 dětí, realizovaná firmou Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. podle návrhu Ing. arch. Lubora Slaného a Ing. arch. Lukáše Holuba z atelieru S.H.S. architekti s.r.o., byla dokončena v létě 2014 před startem nového školního roku. Školka vyniká svým ojedinělým designem, který je v této oblasti průkopnický. Zkosení šikmých stěn tvoří provětrávaná zavěšená fasáda na roštu z příhradových sbíjených vazníků. Střešní konstrukce je tvořena příhradovými fošnovými vazníky, skrytými nad sádrokartonovým podhledem a vrstvou minerální izolace. Střešní prostor s vazníky tvoří vnější provětrávanou dutinu střechy. Stavbu ocenila i odborná porota mezinárodní ankety Dřevěná stavba roku 2014, která jí v březnu 2015 udělila první cenu poroty v kategorii „Realizované moderní domy“.
Plánujete stavbu rodinného domu a hledáte cenově dostupné a energeticky úsporné řešení? Dřevostavby na klíč do 3 milionů představují skvělou volbu pro ty, kteří chtějí rychlou výstavbu, nízké provozní náklady a moderní design.
Hledáte bungalov na klíč do 2 milionů? Ideální volbou je dřevostavba - moderní a úsporné bydlení za rozumnou cenu. Dřevostavby jsou díky rychlé výstavbě, nízkým provozním nákladům a ekologickému přístupu nejvhodnějším řešením.
Moderní, úsporné a ihned obyvatelné – takové jsou nové rodinné domy na klíč, které právě dokončujeme v Jihomoravském kraji.