Zpět na reference

Apartmány - Golf Park Dýšna

14. 12. 2018

Pro golfový resort GOLF PARK Plzeň realizovala společnost Haas Fertigbau Chanovice 10 designových řadových apartmánů a privátní klub.

Tato rozsáhlá atypická stavba s dominantními lepenými dřevěnými prvky – vše z produkce Haas Fertigbau Chanovice – byla navržená na míru dle přání a požadavků investora. Díky certifikovanému systému byly objekty v celém svém rozsahu realizovány v zimním období, mezi dvěma golfovými sezónami, takže výstavba vůbec nenarušila provoz hřiště. Přestože se v době výstavby jednalo o velmi moderní designovou stavbu, působí i dnes tak, jako by na tomto hřišti stála od nepaměti. Je výrazem osobitého přístupu společnosti k požadavkům všech investorů.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 16.10. - Martinov

Den otevřených dveří 16.10. - Martinov

Rádi byste si prohlédli prvotřídní dřevostavbu na vlastní oči? A k tomu dostali slevu až 380 000 Kč na nový dům? Stavte se za námi ve vzorovém domě v Martinově v neděli 16. října.

Den otevřených dveří 15.10.2022 - Uhříněves

Den otevřených dveří 15.10.2022 - Uhříněves

Individuálně upravený bungalov Instinkt v Uhříněvsi jsme zájemcům ukazovali před měsícem. V sobotu 15. října už bude téměř připraven k předání majitelům. Přijďte se na něj podívat a říct si o slevu až 380 000 Kč.

V sobotu 8. října otevíráme 7 domů!

V sobotu 8. října otevíráme 7 domů!

V rámci tradičního Dne otevřených dřevostaveb, který pořádá ADMD (Asociace dodavatelů montovaných dřevostaveb) 8. 10. 2022 od 10 do 17 hod., můžete navštívit tři naše vzorové domy a čtyři rozestavěné stavby v rámci celé České republiky.

Souhlasím