Zpět na reference

Apartmány - Golf Park Dýšna

14. 12. 2018

Pro golfový resort GOLF PARK Plzeň realizovala společnost Haas Fertigbau Chanovice 10 designových řadových apartmánů a privátní klub.

Tato rozsáhlá atypická stavba s dominantními lepenými dřevěnými prvky – vše z produkce Haas Fertigbau Chanovice – byla navržená na míru dle přání a požadavků investora. Díky certifikovanému systému byly objekty v celém svém rozsahu realizovány v zimním období, mezi dvěma golfovými sezónami, takže výstavba vůbec nenarušila provoz hřiště. Přestože se v době výstavby jednalo o velmi moderní designovou stavbu, působí i dnes tak, jako by na tomto hřišti stála od nepaměti. Je výrazem osobitého přístupu společnosti k požadavkům všech investorů.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 2.7.2022 - Lipovec

Den otevřených dveří 2.7.2022 - Lipovec

Kdy je ten nejlepší čas naplánovat stavbu nového domu? Možná právě teď. Proto jsme pro vás připravili další den otevřených dveří. Tentokrát si v Lipovci u Blanska můžete prohlédnout oblíbený Instinkt 1-108.

Den otevřených dveří 25.6.2022 - Hradištko

Den otevřených dveří 25.6.2022 - Hradištko

Bungalov podle individuálního projektu v Hradištku na Praze-západ je dalším domem, který vám otevřeme v sobotu 25. června.

Den otevřených dveří 19.6.2022 - 2 domy

Den otevřených dveří 19.6.2022 - 2 domy

Všichni, kteří se chystáte stavět, POZOR! V neděli 19. června se přijeďte podívat do Klášterce nad Ohří, prohlédnout si můžete stavby hned dvou bungalovů! Návštěvu je tentokrát nutné rezervovat.

Souhlasím se vším