Zpět na reference

Patrový dům Jubilée

22. 1. 2018

Manželé Karlínovi bydleli v centru Brna v bytě, který si koupili krátce před svatbou. Po narození dítěte už jim byt nestačil, a tak zvažovali koupit větší nebo postavit nový, případně koupit již postavený rodinný dům. 

Vyšla druhá ze tří možností – při hledání narazili na vhodný pozemek v Hrušovanech u Brna a začali vybírat vhodný dům.

Kamarádka paní Karlínové už v domě Haas Fertigbau bydlela a z její strany měli oba manželé jednoznačně pozitivní reference. Pan majitel si udělal i vlastní rešerši a zjistil, že negativní zkušenosti s těmito dřevostavbami nenašel. „Byla to jedna ze dvou tří firem na českém trhu dřevostaveb, která měla všechna hodnocení veskrze kladná,“ říká pan Karlín. Volba Haas Fertigbau tak byla jasná. Pro majitele byla silným argumentem i záruka 30 let na konstrukci domu, kterou firma zákazníkům poskytuje.

„V jednom z katalogů firmy jsem objevil dům, který se nám hodně líbil, ale nebyl to typový dům. Vzali jsme však jeho podobu za základ a společně s panem Pauločákem jsme jej upravili podle našich představ. Měnili jsme jak vnitřní dispozice, tak i exteriér, ve všem nám projektanti Haas Fertigbau vyšli vstříc,“ říká Martin Karlín. Finální návrh domu se manželům vzhledově i dispozičně líbil, smlouva o dílo pak byla podepsána v létě 2016. V srpnu obdrželi stavební povolení a pak už šlo vše poměrně rychle. V září se začala betonovat základová deska a v říjnu si stavbu přebírala společnost Haas Fertigbau. V únoru 2017 už manželé nový rodinný dům na klíč přebírali.

I v situacích, kdy bylo potřebné improvizovat, vyšli majitelům pracovníci společnosti Haas Fertigbau ve všem maximálně vstříc, navíc díky preciznosti a hladkosti celého procesu vše probíhalo ve smluvených termínech. „Co jsem slyšel a četl, na všech stavbách nastávají nějaké komplikace s termíny, tady to vůbec nehrozilo. Můj celkový dojem z celé stavby je opravdu dobrý – hodně lidí říká, že po stavbě domu už by do toho víckrát nešli, ale pro nás to mělo, až na čekání na stavební povolení, velmi hladký průběh. Klidně bych stavěl i další dům, samozřejmě opět od Haas Fertigbau.“

Základem řešení, ze kterého nový rodinný dům manželů Karlínových vychází, je patrový dům Jubilée s dispozicí 5 + 1, terasou a garážovým stáním. Dům nabízí komfortní bydlení pro čtyřčlennou rodinu, a i z tohoto důvodu si jej noví majitelé vybrali. V přízemí je kromě prostorné kuchyně s obývacím pokojem i pokoj pro hosty, v patře pak tři pokoje pro rodiče a jejich děti. Díky rychlé výstavbě si manželé už v létě roku 2017 mohli plnými doušky užívat komfort nového domu včetně všech výhod, které poskytuje venkovní terasa, bazén a velká zahrada.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

FOR ARCH 2023

FOR ARCH 2023

Vstupenky zdarma a zářijové akce od Haas Fertigbau!
Těšíme se na setkání se všemi zájemci o prvotřídní rodinné domy na veletrhu FOR ARCH 19. - 23. 9. 2023 u stánku č. 5A07 v hale 5 v PVA Expo Praha v Letňanech!

Bungalov Rapido 2-81 za akční cenu

Bungalov Rapido 2-81 za akční cenu

Rodinný dům s dispozicí 4 + KK za akční cenu 4 399 999 Kč ve standardu PREMIUM na klíč nebo „k dokončení“ za 3 799 000 Kč! Pouze v září 2023!

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Vyberte si jakýkoliv rodinn dům Haas a získejte poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň!

Povolit vše