Zpět na reference

Bungalov Instinkt dělá manželům radost

16. 1. 2018

Nový bungalov od Haas Fertigbau vyrostl loni v červnu v klidné části Popůvek u Brna, v těsném sousedství místního rybníka. Postavila si ho starší manželská dvojice, která si rodinný dům pořídila poprvé po mnoha letech bydlení v bytovém domě. 

A vzhledem k tomu, že pan domácí je profesí stavař a s výběrem si oba manželé dali opravdu záležet, byla volba společnosti Haas Fertigbau promyšleným krokem. I po roce bydlení nešetří oba manželé chválou, zejména jak rychle jejich dřevostavba vyrostla a jak dobře jim slouží.

Manželé si dřevostavbu na klíč vybrali po opakovaných návštěvách centra vzorových domů na brněnském výstavišti. Užili si i výběr vnitřního vybavení – návštěvu v Horažďovicích totiž pojali jako výlet, při kterém spojili příjemné s užitečným. Do dispozic domu Instinkt moc nezasahovali, až na malé detaily jim plně vyhovovalo typové řešení 4+kk + garáž. Na přání je v obývacím pokoji instalován komín pro krbová kamna, větší je okno do ložnice a přibylo i okno do garáže. Terasa je prodloužená a skrytá pod přesahem střechy, dá se tak na ni pohodlně suchou nohou vstoupit jak z obývacího pokoje, tak i z obou ložnic.

Dřevostavby si často vybírají mladší zákazníci bez předsudků. Naopak starší generace k nim často nemá důvěru. V Popůvkách to však neplatilo. „Dřevostavba je pro nás ideální. Je postavená rychle a navíc dobře dýchá. Už jsem sice v penzi, ale stavařinu pořád sleduji, chodím na veletrhy a tak jsme od počátku věděli, že dřevostavba pro nás bude to pravé. A to se na 100 % potvrdilo. Základovou desku jsme dokončili na jaře 2016, 6. dubna začala montáž a 8. června jsme přebírali klíče,“ řekl majitel domu.

I po roce byl z jeho slov cítit obdiv ke kvalitě prací i péči o detaily. „Přesnost byla neskutečná - nikdy jsem neviděl, že by se jednotliví řemeslníci dokázali vystřídat v rámci jednoho dne a ihned navázat. Někdy i v řádu hodin. I kuchyň byla namontována na milimetr přesně, přestože ji vyráběli jen podle výkresů domů – úpravy nerovných stěn, tak typické pro zděné stavby, tady vůbec nebyly potřeba,“ pochvalovali si manželé.

Nyní už majitele bungalovu čeká jen úprava zahrady. A pokud zbyde čas, ještě ochrana proti místnímu větru, který občas nabere - díky mělkému údolí – sílu a ruší pohodu na jinak pohodlné terase.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 16.10. - Martinov

Den otevřených dveří 16.10. - Martinov

Rádi byste si prohlédli prvotřídní dřevostavbu na vlastní oči? A k tomu dostali slevu až 380 000 Kč na nový dům? Stavte se za námi ve vzorovém domě v Martinově v neděli 16. října.

Den otevřených dveří 15.10.2022 - Uhříněves

Den otevřených dveří 15.10.2022 - Uhříněves

Individuálně upravený bungalov Instinkt v Uhříněvsi jsme zájemcům ukazovali před měsícem. V sobotu 15. října už bude téměř připraven k předání majitelům. Přijďte se na něj podívat a říct si o slevu až 380 000 Kč.

V sobotu 8. října otevíráme 7 domů!

V sobotu 8. října otevíráme 7 domů!

V rámci tradičního Dne otevřených dřevostaveb, který pořádá ADMD (Asociace dodavatelů montovaných dřevostaveb) 8. 10. 2022 od 10 do 17 hod., můžete navštívit tři naše vzorové domy a čtyři rozestavěné stavby v rámci celé České republiky.

Souhlasím