CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na reference

Bungalov Instinkt dělá manželům radost

16. 1. 2018

Nový bungalov od Haas Fertigbau vyrostl loni v červnu v klidné části Popůvek u Brna, v těsném sousedství místního rybníka. Postavila si ho starší manželská dvojice, která si rodinný dům pořídila poprvé po mnoha letech bydlení v bytovém domě. 

A vzhledem k tomu, že pan domácí je profesí stavař a s výběrem si oba manželé dali opravdu záležet, byla volba společnosti Haas Fertigbau promyšleným krokem. I po roce bydlení nešetří oba manželé chválou, zejména jak rychle jejich dřevostavba vyrostla a jak dobře jim slouží.

Manželé si dřevostavbu na klíč vybrali po opakovaných návštěvách centra vzorových domů na brněnském výstavišti. Užili si i výběr vnitřního vybavení – návštěvu v Horažďovicích totiž pojali jako výlet, při kterém spojili příjemné s užitečným. Do dispozic domu Instinkt moc nezasahovali, až na malé detaily jim plně vyhovovalo typové řešení 4+kk + garáž. Na přání je v obývacím pokoji instalován komín pro krbová kamna, větší je okno do ložnice a přibylo i okno do garáže. Terasa je prodloužená a skrytá pod přesahem střechy, dá se tak na ni pohodlně suchou nohou vstoupit jak z obývacího pokoje, tak i z obou ložnic.

Dřevostavby si často vybírají mladší zákazníci bez předsudků. Naopak starší generace k nim často nemá důvěru. V Popůvkách to však neplatilo. „Dřevostavba je pro nás ideální. Je postavená rychle a navíc dobře dýchá. Už jsem sice v penzi, ale stavařinu pořád sleduji, chodím na veletrhy a tak jsme od počátku věděli, že dřevostavba pro nás bude to pravé. A to se na 100 % potvrdilo. Základovou desku jsme dokončili na jaře 2016, 6. dubna začala montáž a 8. června jsme přebírali klíče,“ řekl majitel domu.

I po roce byl z jeho slov cítit obdiv ke kvalitě prací i péči o detaily. „Přesnost byla neskutečná - nikdy jsem neviděl, že by se jednotliví řemeslníci dokázali vystřídat v rámci jednoho dne a ihned navázat. Někdy i v řádu hodin. I kuchyň byla namontována na milimetr přesně, přestože ji vyráběli jen podle výkresů domů – úpravy nerovných stěn, tak typické pro zděné stavby, tady vůbec nebyly potřeba,“ pochvalovali si manželé.

Nyní už majitele bungalovu čeká jen úprava zahrady. A pokud zbyde čas, ještě ochrana proti místnímu větru, který občas nabere - díky mělkému údolí – sílu a ruší pohodu na jinak pohodlné terase.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 25.5.2019

Den otevřených dveří 25.5.2019

Přijměte pozvání na další Den otevřených dveří oblíbeného bungalovu Instinkt. Tentokrát se budeme těšit na všechny zájemce o dřevostavby v obci Sluštice těsně za jihovýchodní hranicí hlavního města.

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Stále platí naše nabídka akčních cen vybraných bungalovů, do konce června od nás navíc dostanete robotickou sekačku!

Den otevřených dveří 11.5.2019

Den otevřených dveří 11.5.2019

Oblíbený bungalov Instinkt 2 vám představíme na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát se za námi můžete vypravit do v sobotu 11. 5. do Příchovic u Přeštic na Plzeňsku.