CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Video prohlídka bungalovu Luminoso

14. 11. 2019

Nestihli jste Den otevřených dveří v bungalovu Luminoso? Nahlédněte dovnitř ve video prohlídce!

Na konci října a na začátku listopadu jsme uspořádali dva Dny otevřených dveří v bungalovech Luminoso. Rodinný dům v Chotíkově na Plzeňsku je ale velmi individuálně upravený. O to zajímavější je si ho prohlédnout.

V typovém řešení nabízí bungalov Luminoso přes 93 m2 užitné plochy a dispozici 4 + KK. V tomto případě jsme dispozici na přání majitelů upravili na 3 + KK a přistavěli kryté parkovací stání. Bungalov je netypický i sedlovou střechou, která mu na kráse rozhodně neubírá.

Nadstandardní jsou také dřevěná okna, elektrické topné kabely v podlahách nebo komín s přípravou pro připojení krbových kamen. Dřevostavba je velmi energeticky šetrná a je připravena na připojení fotovoltaických panelů.

 

Pokud vás zajímá, jak vypadá dřevostavba týden před předáním, přijďte se podívat na naší stavbu „na živo“. V sobotu 30.11. si můžete prohlédnout horkou novinku – bungalov Instinkt Open v Horšovském Týně (více info již brzy! Sledujte náš web).

Nebo vybírejte z naší nabídky dřevostaveb v katalogu rodinných domů!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 6.6.2020

Den otevřených dveří 6.6.2020

Oblíbený bungalov Madera se vám představí na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát stavíme v Novém Rychnově na Pelhřimovsku.

Den otevřených dveří 23.5.2020

Den otevřených dveří 23.5.2020

Rozhodli jsme se Vám otevřít dveře další dřevostavby. Tentokrát se můžete podívat na náš dům těsně po dokončení hrubé stavby. Jedná o velmi individuálně upravený bungalov Instinkt Open v Chotíkově na Plzeňsku.

Den otevřených dveří 23.5.2020

Den otevřených dveří 23.5.2020

V Pískové Lhotě na Mladoboleslavsku právě stavíme bungalov podle ryze individuálního projektu. Zajímá vás, jak vypadá dřevostavba těsně před dokončením? Přijeďte se podívat v sobotu 23. května!