CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Video prohlídka bungalovu Luminoso

14. 11. 2019

Nestihli jste Den otevřených dveří v bungalovu Luminoso? Nahlédněte dovnitř ve video prohlídce!

Na konci října a na začátku listopadu jsme uspořádali dva Dny otevřených dveří v bungalovech Luminoso. Rodinný dům v Chotíkově na Plzeňsku je ale velmi individuálně upravený. O to zajímavější je si ho prohlédnout.

V typovém řešení nabízí bungalov Luminoso přes 93 m2 užitné plochy a dispozici 4 + KK. V tomto případě jsme dispozici na přání majitelů upravili na 3 + KK a přistavěli kryté parkovací stání. Bungalov je netypický i sedlovou střechou, která mu na kráse rozhodně neubírá.

Nadstandardní jsou také dřevěná okna, elektrické topné kabely v podlahách nebo komín s přípravou pro připojení krbových kamen. Dřevostavba je velmi energeticky šetrná a je připravena na připojení fotovoltaických panelů.

 

Pokud vás zajímá, jak vypadá dřevostavba týden před předáním, přijďte se podívat na naší stavbu „na živo“. V sobotu 30.11. si můžete prohlédnout horkou novinku – bungalov Instinkt Open v Horšovském Týně (více info již brzy! Sledujte náš web).

Nebo vybírejte z naší nabídky dřevostaveb v katalogu rodinných domů!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Nový rodinný dům už o příštích Vánocích?

Nový rodinný dům už o příštích Vánocích?

Chtěli byste pořídit vlastní rodinný dům, ale tak, abyste na něj nemuseli dlouho čekat a vaše nové bydlení přitom bylo ve špičkové kvalitě? Možná vás to překvapí, ale s Haas Fertigbau to jde!

Den otevřených dveří 30.11.2019

Den otevřených dveří 30.11.2019

Zřejmě poslední Den otevřených dveří v letošním roce jsme pro vás přichystali na sobotu 30. listopadu v Horšovském Týně. A že bude co k vidění! Právě zde dokončujeme historicky první projekt Instinktu Open.

Den otevřených dveří 2.11.2019

Den otevřených dveří 2.11.2019

Už na sobotu 2.11. jsme pro vás připravili další Den otevřených dveří. Přijměte naše pozvání tentokrát do Slavoňova u Nového Města nad Metují. Těšit se můžete na variantní řešení bungalovu Luminoso.