CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Video prohlídka bungalovu Luminoso

14. 11. 2019

Nestihli jste Den otevřených dveří v bungalovu Luminoso? Nahlédněte dovnitř ve video prohlídce!

Na konci října a na začátku listopadu jsme uspořádali dva Dny otevřených dveří v bungalovech Luminoso. Rodinný dům v Chotíkově na Plzeňsku je ale velmi individuálně upravený. O to zajímavější je si ho prohlédnout.

V typovém řešení nabízí bungalov Luminoso přes 93 m2 užitné plochy a dispozici 4 + KK. V tomto případě jsme dispozici na přání majitelů upravili na 3 + KK a přistavěli kryté parkovací stání. Bungalov je netypický i sedlovou střechou, která mu na kráse rozhodně neubírá.

Nadstandardní jsou také dřevěná okna, elektrické topné kabely v podlahách nebo komín s přípravou pro připojení krbových kamen. Dřevostavba je velmi energeticky šetrná a je připravena na připojení fotovoltaických panelů.

 

Pokud vás zajímá, jak vypadá dřevostavba týden před předáním, přijďte se podívat na naší stavbu „na živo“. V sobotu 30.11. si můžete prohlédnout horkou novinku – bungalov Instinkt Open v Horšovském Týně (více info již brzy! Sledujte náš web).

Nebo vybírejte z naší nabídky dřevostaveb v katalogu rodinných domů!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Přijďte za námi na veletrh FOR WOOD

Přijďte za námi na veletrh FOR WOOD

I na 13. ročníku veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD na vás budeme u stánku Haas Fertigbau dobře připraveni. Těšíme se na každého zájemce, který nás ve dnech 6. – 8. února 2020 navštíví v hale 5 na pražském výstavišti PVA Expo v Letňanech.

Sleva 100 000 Kč na kuchyň nebo skříně

Sleva 100 000 Kč na kuchyň nebo skříně

K nové dřevostavbě Haas Fertigbau vám dáme až do konce února slevu 100 000 Kč na kuchyňskou linku nebo vestavěné skříně.

Nový rodinný dům už o příštích Vánocích?

Nový rodinný dům už o příštích Vánocích?

Chtěli byste pořídit vlastní rodinný dům, ale tak, abyste na něj nemuseli dlouho čekat a vaše nové bydlení přitom bylo ve špičkové kvalitě? Možná vás to překvapí, ale s Haas Fertigbau to jde!