CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Video prohlídka bungalovu Instinkt Open

12. 1. 2020

Nahlédněte s námi do nově postaveného bungalovu Instinkt Open, postaveného v Horšovském Týně.

Dřevostavba má čtyři ložnice, dvě koupelny, dostatečně velkou technickou místnost a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Bungalov Instinkt dostal své jméno Open „otevřený“, protože obývací prostor se otevírá do střechy, kde přiznává dřevěné prvky střešní konstrukce. Nad kuchyňskou linkou je navíc vybaven dvěma střešními okny Velux. Díky tomu je ve společenské místnosti dostatek světla a prostoru.

Rodinný dům Instinkt Open má v tomto případě běžně používanou valbovou střechu nahrazenou netradičně sedlovou střechou, která mu ovšem na kráse určitě neubírá.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Dny otevřených dveří 26.2. – 29.2.

Dny otevřených dveří 26.2. – 29.2.

Navštivte v průběhu Stavebních veletrhů Brno 2020 i vzorový dům Haas Fertigbau, přímo v areálu brněnského výstaviště.

Nulové domy Haas Fertigbau nepřináší zdražení

Nulové domy Haas Fertigbau nepřináší zdražení

V novém roce začala v ČR platit legislativa, která nově stanovuje povinnost stavět tzv. nulové domy, tedy budovy s téměř nulovou spotřebou energie, z anglického „nearly zero-energy buildings“ (NZEB). Co to vlastně znamená?

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka

Díky třem výrobním závodům koncernu Haas Fertigbau v Německu, Rakousku a Česku jsme schopni garantovat dodací lhůty a zároveň nabízet produkty v té nejvyšší kvalitě zásluhou použití moderních technologií a vysokého stupně automatizace.