CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Video prohlídka bungalovu Instinkt Open

12. 1. 2020

Nahlédněte s námi do nově postaveného bungalovu Instinkt Open, postaveného v Horšovském Týně.

Dřevostavba má čtyři ložnice, dvě koupelny, dostatečně velkou technickou místnost a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Bungalov Instinkt dostal své jméno Open „otevřený“, protože obývací prostor se otevírá do střechy, kde přiznává dřevěné prvky střešní konstrukce. Nad kuchyňskou linkou je navíc vybaven dvěma střešními okny Velux. Díky tomu je ve společenské místnosti dostatek světla a prostoru.

Rodinný dům Instinkt Open má v tomto případě běžně používanou valbovou střechu nahrazenou netradičně sedlovou střechou, která mu ovšem na kráse určitě neubírá.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 18.7.2020

Den otevřených dveří 18.7.2020

Zůstáváte o letošních prázdninách v Čechách? Přemýšlíte o novém bydlení? Přijeďte se podívat v sobotu 18. 7. do Poříčí u Litomyšle, jak by mohl vypadat váš nový rodinný dům. Právě zde dokončujeme bungalov Instinkt.

Den otevřených dveří 24.6.2020

Den otevřených dveří 24.6.2020

Přijďte si k nám vybrat nový domov. Ve středu 24. června od 15 do 19 hod. pro vás chystáme Den otevřených dveří ve vzorovém domě v Dolanech u Kladna.

Den otevřených dveří 6.6.2020

Den otevřených dveří 6.6.2020

Oblíbený bungalov Madera se vám představí na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát stavíme v Novém Rychnově na Pelhřimovsku.