CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Veletrh FOR WOOD 2019

24. 1. 2019

Haas Fertigbau přijede na únorový veletrh FOR WOOD v perfektní kondici – pro návštěvníky jsou připravené lákavé obchodní akce, nouze nebude ani o novinky v nabídce rodinných domů.

Dřevostavbám Haas Fertigbau se loni mimořádně dařilo. A na rekordních výsledcích měl významný podíl i bungalov Rio – ten patřil spolu s bungalovem Luminoso v loňském roce mezi absolutní špičku v prodejích. A atraktivitu tohoto u zákazníků velmi oblíbeného rodinného domu zvyšuje i speciální akce, která startuje právě u příležitosti veletrhu FOR WOOD 2019.  

Oblíbený bungalov Rio na veletrhu FOR WOOD za atraktivní cenu

Po celý měsíc únor nabídne společnost Haas Fertigbau rodinný dům Rio v obou variantách (s druhou koupelnou nebo šatnou) s mimořádnou slevou 50 000 Kč včetně DPH. Cena domu v provedení na klíč tak bude po dobu trvání akce snížena na 2 940 000 Kč včetně DPH. Tuto speciální akci nelze kombinovat s jinými slevovými akcemi Haas Fertigbau a poskytnutí slevy je samozřejmě spojeno s podpisem nové smlouvy o dílo do 28. února 2019.

Veletržní premiéru budou mít i dvě čerstvé novinky – patrové dřevostavby Universal a Universal Duo.

Universal je nový moderní rodinný dům s pultovou střechou, který může být postaven samostatně nebo jako dvojdomek či řadovka (provedení Universal Duo). Na zastavěné ploše pouhých 69 m2 přitom nabízí velkorysou dispozici 4 + KK. Výhodný poměr ceny a užitné plochy – jedna z hlavních předností patrových domů – je u tohoto domu dokonale spojena s velmi malou zastavěnou plochou. A to vše při dostatečném prostoru pro klasickou rodinu.

Veletrh FOR WOOD se koná od 7. do 9. února na výstavišti PVA v Letňanech. Expozici Haas Fertigbau najdete v hale č. 5 pod číslem A12. Těšíme se na vaši návštěvu!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 4.5.2019

Den otevřených dveří 4.5.2019

V obci Trstěnice u Mariánských lázní právě stavíme bungalov Rio. Zajímá vás, jak vypadá dřevostavba těsně před dokončením? Přijeďte se podívat v sobotu 4. května!

Den otevřených dveří 13.4.2019

Den otevřených dveří 13.4.2019

Tentokrát otevíráme dveře bungalovu, postaveného podle individuálního projektu v Braškově na Kladensku.

Den otevřených dveří 30.3.2019

Den otevřených dveří 30.3.2019

Nejoblíbenější patrový rodinný dům Skywood 2 si můžete prohlédnout u Hradce Králové. V sobotu 30. 3. 2019 pořádáme v obci Kratohony další Den otevřených dveří v dřevostavbě před dokončením.