Haas Fertigbau - Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

STEZKA KORUNAMI STROMŮ – JANSKÉ LÁZNĚ

9. 11. 2017

Na realizaci turistické atrakce na úpatí Černé hory se výstavbou tří objektů v hodnotě 26 mil. Kč podílela i společnost Haas Fertigbau Chanovice

Nová Stezka korunami stromů vznikla na okraji Janských Lázní v Krkonoších, dlouhá je 1 300 metrů a otevřena byla v červnu 2017. Vodorovná část stezky vede až 23 metrů nad terénem, po 410 metrech se zanoří do podzemní jeskyně s průměrem třináct metrů, kde je expozice podzemí s 3D modely. Návštěvníci zde mohou studovat mikrosvět půdy, od kořenů po nejmenší živočichy. Z betonové jeskyně vede stezka na 45 metrů vysokou věž. Smlouva s Haas Fertigbau byla podepsána na konci ledna 2017 a hned po podpisu smlouvy začala příprava prováděcí dokumentace tak, aby se stihla co nejdříve zahájit výroba tří objektů, které Haas Fertigbau v Krkonoších staví – vstupního objektu s pokladnami, výstupního objektu s restaurací, sociálním zázemím, obchodem pro zákazníky a kancelářemi vedení Stezky a objektu odpadového hospodářství. První kamiony najely na stavbu v březnu, na dokončení všech tří objektů měla společnost necelé tři měsíce.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 17.3.2018

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 17.3.2018

Na sobotu 17. 3. jsme pro vás připravili další z našich oblíbených Dnů otevřených dveří. Tentokrát máte šanci, v obvyklém čase mezi 10 a 14 hod., vidět těsně před dokončením patrový dům Skywood 2 v Jihlavě.

DŮM ROKU 2018

DŮM ROKU 2018

Velice náš těší 2. místo v anketě DŮM ROKU 2018 časopisu Můj dům, v kategorii Katalogové domy – montované konstrukce, kde vyhrál cenu čtenářů náš projekt LUMINOSO!

PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ NOVÝ KATALOG

PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ NOVÝ KATALOG

Vydali jsme nový katalog ve kterém najdete nejen naše nejprodávanější domy, ale také mnoho zajímavého čtení!