CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

S námi můžete bydlet rychle

29. 10. 2018

Letní olympiádu v Tokiu už můžete sledovat v novém domě.

Že je to ještě daleko? Z pohledu člověka, který má vlastní rodinný dům nebo žádný neplánuje, to tak možná vypadá. Ale...

...pokud uvažujete o výstavbě nového domu, tak v době, kdy tradiční technologie zoufale trápí nedostatek stavebního materiálu (zejména cihel), to už tak samozřejmé není. Díky kapacitám Haas Fertigbau vám však můžeme slíbit, že tu letní olympiádu si v novém domě z Chanovic určitě vychutnáte.

Velkým problémem pro zájemce o nové bydlení je totiž akutní nedostatek cihel, ostatně vše naznačuje titulek článku na portálu idnes.cz ze středy 3. října 2018: Cihly došly. Stavební boom nahrává dřevostavbám. Není to žádné překvapení, kdo se trochu zajímá o stavebnictví, tak mu napjaté kapacity dodavatelů stavebních materiálů nemohly uniknout. Brzdy v oblasti tradičních technologií samozřejmě nahrávají dřevostavbám, i když jejich podíl na trhu roste kontinuálně, bez ohledu na cykly u konkurenčních stavebních technologií.

Dobrá zpráva pro zájemce o nové bydlení je, že Haas Fertigbau má i přes extrémně vysoký zájem o své domy takovou výrobní a montážní kapacitu, že do léta 2020 se do své nové dřevostavby budete moci nastěhovat. I na tomto místě se sluší připomenout, že výstavba dřevostavby rodinného domu od Haas Fertigbau je proces, jehož největší předností je kromě kvality i rychlost. Haas Fertigbau má ve smlouvě o dílo garantovaných 80 pracovních dnů (tj. cca 4 měsíce) – od začátku montáže stavby po předání domu na klíč – a v dohodnutém termínu předává hotový dům majitelům ve stavu, který dodavatel zděného domu není schopen (a v současné situaci dvojnásob!) garantovat – čistý, komplet dokončený a připravený na stěhování. Počasí v zásadě nehraje roli, dům se montuje za každého počasí.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 25.5.2019

Den otevřených dveří 25.5.2019

Přijměte pozvání na další Den otevřených dveří oblíbeného bungalovu Instinkt. Tentokrát se budeme těšit na všechny zájemce o dřevostavby v obci Sluštice těsně za jihovýchodní hranicí hlavního města.

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Stále platí naše nabídka akčních cen vybraných bungalovů, do konce června od nás navíc dostanete robotickou sekačku!

Den otevřených dveří 11.5.2019

Den otevřených dveří 11.5.2019

Oblíbený bungalov Instinkt 2 vám představíme na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát se za námi můžete vypravit do v sobotu 11. 5. do Příchovic u Přeštic na Plzeňsku.