Zpět na výpis článků

Rodinné domy Haas na FOR ARCH 2021

20. 9. 2021

Veletrh FOR ARCH je tu a své zastoupení zde mají i rodinné domy Haas.

Mezinárodní svátek stavění a všeho s ním spojeného se koná již po 32. na svém tradičním místě na pražském Výstavišti PVA Expo v Letňanech a tradiční je i jeho podzimní termín tedy od 21. do 25. září. Náš autorizovaný obchodní zástupce Jan Waloszek, bude na svém stánku představovat výhody dřevostaveb Haas od úterý do pátku mezi 10 a 18 hodinou a v sobotu do 17 hodin.

Napište si o vstupenku ZDARMA

Základní celodenní vstupenka stojí 150 Kč, ale všichni zájemci o rodinné domy Haas mají možnost získat vstupenku ZDRAMA! Stačí pokud napíšete na e-mail: jan.waloszek@haas-fertigbau.cz. Do předmětu e-mailu vložíte heslo: Vstupenka FOR ARCH ZDRAMA a do těla e-mailu napíšete své jméno, příjmení, poštovní adresu (ulice, číslo popisné, město a PSČ) a telefonní číslo. Každému, kdo poskytne všechny tyto údaje zašleme obratem vstupenku zpět na e-mail.

Stánek Honzy Waloszka najdete v hale č. 6 (pod označením A 02a). Přijďte si s ním popovídat o tom, proč byste se měli rozhodnout postavit svůj nový dům právě od Haas Fertigbau. Seznámí vás se všemi důvody, které dělají z rodinných domů Haas LEPŠÍ DOMOV. Díky použitým materiálům splňují všechny naše dřevostavby parametry pasivních domů. A nejenže skvěle udržují tepelný komfort, jsou také bytelnější a lépe chrání před hlukem. Navíc jsou větší, světlejší i luxusnější.

Haas = dům na přání

Velmi široká je naší nabídka typových rodinných domů. Ať už preferujete bungalov nebo patrový rodinný dům, tradiční či moderní. Navíc každý dům můžeme přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Pokud si přesto z katalogu nevyberete, postavíme za cenu typového domu dům podle vašich představ. Máte vlastní návrh domu od svého architekta? Nebo jste architekt a rádi byste realizovali své návrhy, resp. návrhy pro své klienty? Pak se na nás obraťte!

Už teď se těšíme se na setkání!

Hala 6, stánek A 02a
PVA Expo Praha, Beranových 667, 199 00 Praha 9 – Letňany (zobrazit na mapě)
GPS: 50.1282389N, 14.5143550E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Kancelářská budova a sklad v rekordním čase

Kancelářská budova a sklad v rekordním čase

Dřevostavby v nejvyšší kvalitě zdaleka neslouží pouze pro individuální bydlení. Své pevné místo si našly i v byznysovém prostředí. 

Všechno zdražuje, domy Haas zlevňují!

Všechno zdražuje, domy Haas zlevňují!

Tato zima začíná slevou na váš nový dům! Příští Vánoce už v něm můžete bydlet.

Den otevřených dveří 27.11.2022 - Uhříněves

Den otevřených dveří 27.11.2022 - Uhříněves

Dveře bungalovu Instinkt v individuální úpravě v Praze Uhříněvsi otevíráme v neděli 27. listopadu. Přijďte si ho prohlédnout a přesvědčit se na vlastní oči j čem jsou rodinné domy Haas lepší.

Souhlasím