Zpět na výpis článků

Prohlédněte si naše domy na vlastní oči

18. 4. 2023

Dny otevřených dveřích pořádáme pravidelně v různých koutech České republiky. Zájemcům o nové bydlení tak nabízíme možnost prohlédnout si rodinné domy Haas opravdu důkladně.

Dveře za posledním návštěvníkem bungalovu v Divci se zavřely teprve před pár dny. Že se jednalo o úspěšnou akci dokazuje velký zájem veřejnosti i odborníků ze světa realit.

Psali o nás na RE/MAXu    

Bungalov u Hradce Králové

K vidění byl zajímavý bungalov se zastavěnou plochou 427 m2, který vznikl podle individuálního přání klientů. Přesto, že se jedná o moderní dřevostavbu, projekt zohledňuje prvky tradičního venkovského stavení a krásně tak zapadá do lokality. Venkovský styl pak navíc podtrhují klasická kamna na dřevo s plotnou na vaření. V domě jsou připraveny celkem 3 komíny pro napojení právě kamen a také krbu.

Přestože zvenku působí rodinný dům tradičním dojem, uvnitř najdete ty nejmodernější technologie. Bungalov je vytápěn teplovodním podlahovým topením napojeným na tepelné čerpadlo doplněné o centrální rekuperaci. Minimální energetickou náročnost podporuje i fotovoltaický systém a nabíječka na elektromobil umístěná v prostorné dvougaráži. Celý dům je pak ochráněn elektronickou zabezpečovací signalizací.

Tento bungalov na klíč budeme už 30. dubna předávat klientům. Pokud vás ale zaujal a chtěli byste vidět jiné domy Haas, s radostí vás uvítáme na dalších dnech otevřených dveří, které už teď chytáme.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Sledujte nás na webu a sociálních sítích (Facebook, Instagram, LinkedIn), včas se dozvíte, kde se na vás budeme těšit příště!

Ještě lepší standard a lepší služby

Kdo za námi přijde, rozhodně neprohloupí. Bude se moci na vlastní oči přesvědčit o mimořádných kvalitách rodinných domů Haas s ještě lepším standardem v jehož rámci získá každý v ceně domu navíc i centrální rekuperaci vzduchu, venkovní žaluzie nebo rolety do celého domu a nátěr speciální barvou, která odbourává škodliviny a eliminuje pachy. Také se dozví podrobné informace o lepších službách, které každému usnadní pořízení nového domu.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 17.6.2023 - Plzeň-jih

Den otevřených dveří 17.6.2023 - Plzeň-jih

Za dalším dnem otevřených dveří zamiřte do Nové Vsi u Plzně. V sobotu 17. června vám předvedeme patrový rodinný dům s užitnou plochou 103 m2.

Šťastné bydlení nedaleko Berlína

Šťastné bydlení nedaleko Berlína

V Braniborsku, uprostřed venkova, přitom v bezprostřední blízkosti Berlína, vznikl mimořádný stavební projekt - obytný komplex Bötzow od společnosti Haas Fertigbau.

SOUTĚŽ o rodinnou vstupenku

SOUTĚŽ o rodinnou vstupenku

Zapojte se do naší facebookové soutěže o rodinnou vstupenku na Stezku korunami stromů v Janských Lázních.

Souhlasím