Zpět na výpis článků

Prohlédněte si naše domy na vlastní oči

18. 4. 2023

Dny otevřených dveřích pořádáme pravidelně v různých koutech České republiky. Zájemcům o nové bydlení tak nabízíme možnost prohlédnout si rodinné domy Haas opravdu důkladně.

Dveře za posledním návštěvníkem bungalovu v Divci se zavřely teprve před pár dny. Že se jednalo o úspěšnou akci dokazuje velký zájem veřejnosti i odborníků ze světa realit.

Psali o nás na RE/MAXu    

Bungalov u Hradce Králové

K vidění byl zajímavý bungalov se zastavěnou plochou 427 m2, který vznikl podle individuálního přání klientů. Přesto, že se jedná o moderní dřevostavbu, projekt zohledňuje prvky tradičního venkovského stavení a krásně tak zapadá do lokality. Venkovský styl pak navíc podtrhují klasická kamna na dřevo s plotnou na vaření. V domě jsou připraveny celkem 3 komíny pro napojení právě kamen a také krbu.

Přestože zvenku působí rodinný dům tradičním dojem, uvnitř najdete ty nejmodernější technologie. Bungalov je vytápěn teplovodním podlahovým topením napojeným na tepelné čerpadlo doplněné o centrální rekuperaci. Minimální energetickou náročnost podporuje i fotovoltaický systém a nabíječka na elektromobil umístěná v prostorné dvougaráži. Celý dům je pak ochráněn elektronickou zabezpečovací signalizací.

Tento bungalov na klíč budeme už 30. dubna předávat klientům. Pokud vás ale zaujal a chtěli byste vidět jiné domy Haas, s radostí vás uvítáme na dalších dnech otevřených dveří, které už teď chytáme.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Sledujte nás na webu a sociálních sítích (Facebook, Instagram, LinkedIn), včas se dozvíte, kde se na vás budeme těšit příště!

Ještě lepší standard a lepší služby

Kdo za námi přijde, rozhodně neprohloupí. Bude se moci na vlastní oči přesvědčit o mimořádných kvalitách rodinných domů Haas s ještě lepším standardem v jehož rámci získá každý v ceně domu navíc i centrální rekuperaci vzduchu, venkovní žaluzie nebo rolety do celého domu a nátěr speciální barvou, která odbourává škodliviny a eliminuje pachy. Také se dozví podrobné informace o lepších službách, které každému usnadní pořízení nového domu.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Získejte poukaz na 100 000 Kč na novou kuchyň k jakémukoliv rodinnému domu Haas. Vybírat můžete z naší nabídky typových domů nebo vám poslatvíme individuální dům podle vašich představ.

Bungalov 1-108 za akční cenu 4 699 000 Kč!

Bungalov 1-108 za akční cenu 4 699 000 Kč!

Rodinný dům s dispozicí 4+kk v dokončení „na klíč“ za akční cenu 4 699 000 Kč! Jen do konce dubna 2024!

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

Seznamte se se standardem HAAS PREMIUM

Nový domov od Haas je zase lepší. Abyste se v našich dřevostavbách cítili ještě lépe a spokojeněji, posunuli jsme hranice standardní výbavy.

Povolit vše