CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Navštivte náš vzorový dům v Brně

17. 4. 2018

Navštivte v průběhu Stavebních veletrhů Brno (25.4. do 28.4. 2018) i vzorový dům Haas Fertigbau.

Ve středu 25. dubna startují na brněnském výstavišti Stavební veletrhy Brno. „Srdcem“ veletrhů je pavilon P a jen pár kroků od něj je vstup do Národního stavebního centra EDEN 3000, kde můžete navštívit vzorový dům Haas Fertigbau. Každý den až do soboty 28. dubna, vždy od 10 do 18 hodin, se tady můžete seznámit s kvalitou námi realizovaných staveb ve skutečném měřítku.

K dispozici bude zdarma náš nový katalog dřevostaveb, ve kterém můžete vybírat z nabídky typových domů. Ať už preferujete bungalov nebo patrový rodinný dům, tradiční či moderní, všechny se vyznačují vysokým standardem vnitřního uspořádání, a především vysokou kvalitou provedení. Navíc každý dům rádi přizpůsobíme vašim individuálním potřebám a přáním anebo postavíme rodinný dům podle vašeho architektonického návrhu.

Vstup z veletrhu do centra vzorových domů a zpátky je zdarma, osobně potkáte s našim obchodním zástupcem Miroslavem Pauločákem, který ochotně zodpoví veškeré vaše dotazy Společně s ním se těšíme na vaši návštěvu!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Napotřetí to panu Martinovi vyšlo

Napotřetí to panu Martinovi vyšlo

Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se přitom přiučil něčemu, co měl rozhodně vědět, než začal stavět. Ačkoli autorem těchto slov není pan Martin, ale filozof Friedrich Nietzsche, přesto by s nimi tento otec dvou dětí určitě souhlasil. 

Den otevřených dveří 8.12.2018

Den otevřených dveří 8.12.2018

Pro velký zájem jsme se rozhodli otevřít dveře ještě posledního domu v tomto roce! Přijďte si prohlédnout bungalov Rio do Pískové Lhoty.

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

Po letech těší majitele nízké provozní náklady

I sedm let starý patrový dům Harmony 2 těší svého majitele nízkou spotřebou energie.