Zpět na výpis článků

Kancelářská budova a sklad v rekordním čase

3. 12. 2022

Dřevostavby v nejvyšší kvalitě zdaleka neslouží pouze pro individuální bydlení. Své pevné místo si našly i v byznysovém prostředí. 

Důkazem může být nová, architektonicky poutavá budova skladu a administrativního zázemí pro německou firmu ISODEAL, kterou HAAS Fertigbau v průběhu roku 2021 vybudoval v bavorské obci Sulzemoos.

Stavba za 5 měsíců

Na základě prvotního architektonického návrhu investora připravila firma HAAS projekt na stavbu individuální dřevostavby na klíč a následně jej zrealizovala. Od prvních konzultací po zahájení provozu v nové budově přitom neuběhl ani rok. Samotná stavba moderně laděné budovy elegantně kombinující dřevo a sklo zabrala pouhých pět měsíců.

S hladkým průběhem celého projektu byli navýsost spokojeni i oba investoři, manželé Gabi a Thorsten Steinmetzovi: „Je až neuvěřitelné, jak rychle všechno proběhlo. Vděčíme za to především společnosti HAAS, která se práce ujala s mimořádným nasazením a vše provedla ve špičkové kvalitě.“ Steinmetzovi zároveň dodávají, že ostatní firmy, které s žádostí o spolupráci oslovili, se ozvaly až ve chvíli, když už měli s firmou HAAS vše dojednáno a začaly se rozbíhat práce na realizaci projektu.

Budova přesně splňuje představy

Rychlost v jednání a výstavbě ale nebyla zdaleka jediným kladem projektu. Majitelé firmy ISODEAL, která působí v oblasti stavebních izolací a specializuje se především na výrobu a prodej hliníkových kompozitů a hliníkových fólií, si pochvalují rovněž skutečnost, že firma HAAS jejich architektonické nápady realizovala přesně tak, jak si představovali: od prosklené fasády, díky níž do budovy proudí spousta denního světla, až po impozantní dubové schodiště. Manželé Steinmetzovi jsou nadšeni rovněž architektonickou čistotou nadčasové dřevostavby, která harmonicky zapadá do prostředí venkovské průmyslové zóny.

Třípatrová stavba administrativní budovy s přilehlým skladem je tak příkladem ideálního využití dřevostavby pro potřeby obchodní firmy, která si - stejně jako HAAS - zakládá na kvalitě, otevřené komunikaci a profesionálním přístupu.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

FOR ARCH 2023

FOR ARCH 2023

Vstupenky zdarma a zářijové akce od Haas Fertigbau!
Těšíme se na setkání se všemi zájemci o prvotřídní rodinné domy na veletrhu FOR ARCH 19. - 23. 9. 2023 u stánku č. 5A07 v hale 5 v PVA Expo Praha v Letňanech!

Bungalov Rapido 2-81 za akční cenu

Bungalov Rapido 2-81 za akční cenu

Rodinný dům s dispozicí 4 + KK za akční cenu 4 399 999 Kč ve standardu PREMIUM na klíč nebo „k dokončení“ za 3 799 000 Kč! Pouze v září 2023!

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň

Vyberte si jakýkoliv rodinn dům Haas a získejte poukaz 100 000 Kč na novou kuchyň!

Povolit vše