Zpět na výpis článků

Haas hledá právě vás

12. 9. 2022

Do kolektivu společnosti Haas Fertigbau hledáme šikovné řemeslníky, kterým není žádná práce cizí. Pokud vás těší precizní a kvalitně odvedená práce s respektem k životnímu prostředí, pak pojďte stavět s námi!

Jsme silná společnost s dlouholetou zkušeností ve výrobě a výstavbě montovaných dřevostaveb, se zázemím německého rodinného koncernu Haas Group. Patříme mezi největší a nejvýznamnější dodavatele rodinných domů, hal, průmyslových a zemědělských budov nebo mateřských škol na bázi dřeva v České republice.

Pro další úspěšný rozvoj firmy hledáme spolehlivé a pracovité montážní dělníky pro základní i dokončovací montáže rodinných domů.

Staňte se součástí úspěšné firmy

Jste manuálně zručný, vyučený nebo máte delší praxi v oboru truhlář, podlahář, tesař, klempíř, pokrývač, montér sádrokartonu nebo montér dřevostaveb? Pak se k nám připojte. Mluvíte německy? Staňte se předákem montážního týmu!

Sestavujeme montážní skupiny pro oblasti:

  • Sever - montáže Česko (Středočeský kraj, Hradecký kraj, Liberecký kraj a Ústecký kraj) a Bavorsko (Horní Falc)  
  • Střed - montáže Česko (Vysočina, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj), Bavorsko (Dolní Bavorsko) a Rakousko (Dolní Rakousko, Horní Rakousko, Burgenland)
  • Východ - montáže Česko (Morava) a Rakousko (Dolní Rakousko, Burgenland)
  • Západ - montáže Česko (Plzeňský kraj), Bavorsko (Dolní Bavorsko, Horní Falc) a Rakousko (Horní Rakousko)
  • Jih - montáže Česko (Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Vysočina), Bavorsko (Dolní Bavorsko) a Rakousko (Horní Rakousko)

Nabízíme práci na stavbách od pondělí do čtvrtka (pátky jsou většinou volné). Zároveň na vás čeká náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč. Finanční ohodnocení se bude odvíjet od počtu odpracovaných hodin a místa stavby pro montéry od 42 000 Kč do 51 000 Kč a pro předáky se znalostí německého jazyka od 55 000 Kč do 72 000 Kč. K tomu nadstandardní cestovní náhrady v ČR až 4 000 Kč, diety při práci v zahraničí až 14 000 Kč a měsíční a roční odměny.

Bližší informace k pozici Řemeslník pro dokončovací montáž domů (truhlář, podlahář, sádrokartonář) naleznete ZDE

K pozici Řemeslník pro základní montáž domů (tesař, klempíř, pokrývač, sádrokartonář, montér dřevostaveb) jsou bližší informace ZDE.

 

Osobní schůzky se budou konat:

17.10.2022 - Jihlava 
18.10.2022 - České Budějovice 
19.10.2022 - Hodonín 
20.10.2022 - Praha 
Sušice každé pondělí a pátek po předchozí domluvě

Neváhejte nám zaslat svůj stručný životopis s kontaktem, na který se Vám ozveme a oznámíme Vám místo a přesný termín Vaší osobní schůzky.

Strukturovaný životopis zasílejte:
E-mailem: personalni@Haas-Fertigbau.cz 
Poštou: Haas Fertigbau s.r.o., Klostermannova 629, 342 01 Sušice

V případě dotazů nás kontaktujte:
Tel.: + 420 731 542 269

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 16.10. - Martinov

Den otevřených dveří 16.10. - Martinov

Rádi byste si prohlédli prvotřídní dřevostavbu na vlastní oči? A k tomu dostali slevu až 380 000 Kč na nový dům? Stavte se za námi ve vzorovém domě v Martinově v neděli 16. října.

Den otevřených dveří 15.10.2022 - Uhříněves

Den otevřených dveří 15.10.2022 - Uhříněves

Individuálně upravený bungalov Instinkt v Uhříněvsi jsme zájemcům ukazovali před měsícem. V sobotu 15. října už bude téměř připraven k předání majitelům. Přijďte se na něj podívat a říct si o slevu až 380 000 Kč.

V sobotu 8. října otevíráme 7 domů!

V sobotu 8. října otevíráme 7 domů!

V rámci tradičního Dne otevřených dřevostaveb, který pořádá ADMD (Asociace dodavatelů montovaných dřevostaveb) 8. 10. 2022 od 10 do 17 hod., můžete navštívit tři naše vzorové domy a čtyři rozestavěné stavby v rámci celé České republiky.

Souhlasím