Zpět na výpis článků

Do roka pod novou střechou. Díky spolupráci Haas Fertigbau s Modrou pyramidou.

29. 7. 2019

Pokud se svěříte do ruku odborníků, může i stavba nového domu a vyřizování hypotéky proběhnout v klidu a pohodě. Své o tom ví mladá pětičlenná rodina, která si již druhým rokem užívá bydlení v dřevostavbě Haas Fertigbau. 

Rodina snila o domě se zahradou

Pan Pavel žil s manželkou Janou a dvěma malými dětmi v panelovém domě na sídlišti v menším městě ve Středočeském kraji. Paní Jana ráda zahradničí, a proto si pronajali malý pozemek na okraji obce. I přesto snila o tom, že bude jednou bydlet ve vlastním domě, ze kterého si vyjde jen pár kroků do zahrady pro čerstvou mrkev a jahody. Když manželé zjistili, že je na cestě vytoužená holčička, rozhodli se proměnit sen v realitu. V pěti by se do panelákového 3 + kk už nevešli.

Při výběru dodavatele se spolehli na doporučení

S malými dětmi není času nazbyt, a tak se Pavel s Janou rozhodli spolehnout se při výběru dodavatele stavby na dobré zkušenosti kamarádů, kteří si postavili v předchozím roce dřevostavbu s Haas Fertigbau. Pro mladou rodinu byla rozhodující rychlost realizace. V panelákovém bytě chtěli strávit s miminkem co nejkratší dobu. „Kvůli malým dětem jsme chtěli bydlení bez schodů, a proto jsme si vybrali typový bungalov. Dům není příliš velký, nechceme trávit hodiny úklidem. Velkou část roku jsme stejně venku, úplně nejraději na zahradě u domu, kde jsme vybudovali malé dětské hřiště,“ pochvaluje si hlava rodiny. „Svou roli při výběru sehrála i energetická úspornost a ekologičnost dřevostavby,“ dodává.

   

V novém do roka a do dne

Hladce proběhla nejen samotná stavba, ale i předchozí fáze financování. Rodina měla k dispozici jen omezené prostředky a musela tedy zažádat o úvěr. Společnost Haas Fertigbau svěřila vyřízení hypotéky Modré pyramidě jako svému výhradnímu poskytovateli úvěrů. Manželům se ulevilo, když je finanční poradce již na první schůzce ujistil, že dosáhnou na hypotéku, a příjemně je překvapilo, že za její vyřízení nemusí platit. Díky spolupráci Haas Fertigbau a Modré pyramidy navíc mohli využít zvýhodněnou hypoteční sazbu. Po hladkém vyřízení hypotéky následovala rychlá a precizní montáž dřevostavby a rodinka se mohla přestěhovat do nového, a to doslova do roka a do dne. A jak to vypadá dnes? „Bydlí se nám moc dobře,“ říká Pavel. „Na domě se zatím neprojevily žádné závady, všechno funguje bezvadně. Oceňujeme také příjemné klima v domě, ať je venku zima, nebo pálí slunce,“ uzavírá spokojeně. 

Více o ZVÝHODNĚNÉM financování s naším exluzivním partnerem se dozvíte ZDE.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 28.5.2022

Den otevřených dveří 28.5.2022

Dveře rodinného domu těsně před dokončením a předáním klientům otevíráme tentokrát v Žitenicích-Pohořanech kousek od Litoměřic. Prohlédnout si přijďte individuálně upravený bungalov Rapido 2-81.

Soutěžte o pobyt v Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn

Soutěžte o pobyt v Hotelu Aquapark Špindlerův Mlýn

Vsaďte si na náš stěnový systém.

Abychom do puntíku prověřili stěnový systém domů Haas, rozhodli jsme se uspořádat zábavný experiment a tipovací soutěž zároveň.

Den otevřených dveří 14.5.2022

Den otevřených dveří 14.5.2022

Zajímá vás, jak se staví dřevostavba? Udělejte si výlet v sobotu 14. května do Hradištka pod Medníkem a navštivte nás v rozestavěném bungalovu.

Souhlasím se vším