CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 14.9.2019

1. 9. 2019

Zveme vás na první podzimní Den otevřených dveří. V sobotu 14.9.2019 si přijeďte prohlédnout patrový rodinný dům Jubilée do Dobříče na Praze-západ.

Zajímají vás luxusní dřevostavby? V právě dokončovaném patrovém domě Jubilée budete mít dokonalou příležitost vidět výhody tohoto bestselleru mezi patrovými dřevostavbami.

Pro stavbu rodinného domu Haas Fertigbau se majitelé rozhodli v dubnu loňského roku. Vyladění projektu, vyřízení stavebního povolení a příprava pozemku pro stavbu domu zabralo přes rok, ale letos na konci června přivezly naše kamiony celostěnové panely a od té doby stavba pokračovala jako po drátkách. Hned po půlce září předáme hotovou dřevostavbu na klíč majitelům, kteří se už na nové bydlení velmi těší.

Vlajková loď - Jubilée

Patrový rodinný dům Jubilée v provedení 5 + KK je vlajkovou lodí koncernu Haas Fertigbau. Dům, který kombinuje klasické a moderní prvky. Harmonický je kontrast sedlové střechy s plochými střechami kryté terasy a parkovacího stání. Nadčasovou fasádu tvoří bílá omítka s částečným modřínovým obkladem a antracitovou barvou střešních tašek. I v interiéru najdete směs rafinovaných detailů. Přízemí je otevřené, ale důsledně odděluje jídelnu a kuchyni od obývacího prostoru, navíc nechybí místnost využitelná jako pokoj pro hosty či pracovna. V podkroví jsou vedle ložnice s praktickou šatnou dva dětské pokoje a prostorná koupelna.

Individuální úpravy nejsou problém

Typový projekt rodinného domu Jubilée byl pro zákazníky jen vstupní inspirací, konečná podoba vždy záleží na konkrétních představách a potřebách. Stejně tak, jako většina námi realizovaných domů, je i tato dřevostavba domem na přání, podle na míru vytvořeného projektu.

Na první pohled jistě zaujme přistavěné garážové stání pro dva automobily nebo detail luxusních dřevohliníkových oken. V interiéru vaší pozornosti neunikne masivní celodřevěné schodiště. Celý dům je vytápěný podlahovým topením napojeným na tepelné čerpadlo. Ostatně, přijďte si vše prohlédnout na vlastní oči.

Naši odborníci vám budou k dispozici od 10 do 14 hodin. Provedou vás celým domem a zodpoví veškeré dotazy týkající se stavby i bydlení v dřevostavbě.

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Dobříč (naproti č.p. 116), Jinočany
GPS: 50.0196931N, 14.2570936E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Dny otevřených dveří 26.2. – 29.2.

Dny otevřených dveří 26.2. – 29.2.

Navštivte v průběhu Stavebních veletrhů Brno 2020 i vzorový dům Haas Fertigbau, přímo v areálu brněnského výstaviště.

Nulové domy Haas Fertigbau nepřináší zdražení

Nulové domy Haas Fertigbau nepřináší zdražení

V novém roce začala v ČR platit legislativa, která nově stanovuje povinnost stavět tzv. nulové domy, tedy budovy s téměř nulovou spotřebou energie, z anglického „nearly zero-energy buildings“ (NZEB). Co to vlastně znamená?

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka

Díky třem výrobním závodům koncernu Haas Fertigbau v Německu, Rakousku a Česku jsme schopni garantovat dodací lhůty a zároveň nabízet produkty v té nejvyšší kvalitě zásluhou použití moderních technologií a vysokého stupně automatizace.