CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 14.9.2019

1. 9. 2019

Zveme vás na první podzimní Den otevřených dveří. V sobotu 14.9.2019 si přijeďte prohlédnout patrový rodinný dům Jubilée do Dobříče na Praze-západ.

Zajímají vás luxusní dřevostavby? V právě dokončovaném patrovém domě Jubilée budete mít dokonalou příležitost vidět výhody tohoto bestselleru mezi patrovými dřevostavbami.

Pro stavbu rodinného domu Haas Fertigbau se majitelé rozhodli v dubnu loňského roku. Vyladění projektu, vyřízení stavebního povolení a příprava pozemku pro stavbu domu zabralo přes rok, ale letos na konci června přivezly naše kamiony celostěnové panely a od té doby stavba pokračovala jako po drátkách. Hned po půlce září předáme hotovou dřevostavbu na klíč majitelům, kteří se už na nové bydlení velmi těší.

Vlajková loď - Jubilée

Patrový rodinný dům Jubilée v provedení 5 + KK je vlajkovou lodí koncernu Haas Fertigbau. Dům, který kombinuje klasické a moderní prvky. Harmonický je kontrast sedlové střechy s plochými střechami kryté terasy a parkovacího stání. Nadčasovou fasádu tvoří bílá omítka s částečným modřínovým obkladem a antracitovou barvou střešních tašek. I v interiéru najdete směs rafinovaných detailů. Přízemí je otevřené, ale důsledně odděluje jídelnu a kuchyni od obývacího prostoru, navíc nechybí místnost využitelná jako pokoj pro hosty či pracovna. V podkroví jsou vedle ložnice s praktickou šatnou dva dětské pokoje a prostorná koupelna.

Individuální úpravy nejsou problém

Typový projekt rodinného domu Jubilée byl pro zákazníky jen vstupní inspirací, konečná podoba vždy záleží na konkrétních představách a potřebách. Stejně tak, jako většina námi realizovaných domů, je i tato dřevostavba domem na přání, podle na míru vytvořeného projektu.

Na první pohled jistě zaujme přistavěné garážové stání pro dva automobily nebo detail luxusních dřevohliníkových oken. V interiéru vaší pozornosti neunikne masivní celodřevěné schodiště. Celý dům je vytápěný podlahovým topením napojeným na tepelné čerpadlo. Ostatně, přijďte si vše prohlédnout na vlastní oči.

Naši odborníci vám budou k dispozici od 10 do 14 hodin. Provedou vás celým domem a zodpoví veškeré dotazy týkající se stavby i bydlení v dřevostavbě.

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Dobříč (naproti č.p. 116), Jinočany
GPS: 50.0196931N, 14.2570936E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Akční rodinné domy, ušetřete až 150 000 Kč

Akční rodinné domy, ušetřete až 150 000 Kč

Pokud uzavřete smlouvu na jeden z akčních domů Haas Fertigbau do 31. října 2019 můžete využít akční nabídky a ušetřit!

Domy s téměř nulovou spotřebou energie

Domy s téměř nulovou spotřebou energie

Rodinné domy Haas Fertigbau již dnes splňují požadavky na budovy s téměř nulovou spotřebou energie, které vejdou v platnost 1. 1. 2020

Navštivte naše vzorové domy 21.9.2019

Navštivte naše vzorové domy 21.9.2019

Přestože společnost Haas Fertigbau bude mít svojí expozici na letošním stavebním veletrhu FOR ARCH, otevíráme také naše vzorové domy.