CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 4.5.2019

24. 4. 2019

V obci Trstěnice u Mariánských lázní právě stavíme bungalov Rio. Zajímá vás, jak vypadá dřevostavba těsně před dokončením? Přijeďte se podívat v sobotu 4. května!

Bydlení za 13 měsíců

Smlouvu jsme s klienty uzavřeli loni v dubnu. Po vyřízení veškerého nezbytného papírování – povolení, technických studií a tak dále jsme vyrobili celostěnové panely ve výrobní hale v Chanovicích. Na konci února jsme začali s montáží dřevostavby na připravenou základovou desku. Rok od podpisu smlouvy se s rokem sešel a rodinný dům na klíč je téměř dokončen.

Jedna z nejoblíbenějších dřevostaveb roku 2018

Středobod bungalovu Rio tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem - místo pro společně strávené chvíle, které mají všichni stejně blízko! Dispozici 4 + kk doplňuje koupelna a technická místnost. Využití posledního prostoru si můžete určit sami. Už ve standardu vám dáváme na výběr – koupelna nebo šatna?

Úpravy na přání

V tomto případě klienti zvolili variantu se šatnou u ložnice. Vytápění nízkoenergetického rodinného domu zajistí elektrokotel v kombinaci s tepelným čerpadlem aroStor pro ohřev vody. Nechybí ani komín pro připojení krbových kamen.

Návštěva těsně před dokončením 

Přijďte se sami přesvědčit o kvalitách dřevostaveb Haas Fertigbau! Naši odborníci budou již tradičně připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy a provést vás celým domem od 10 do 14 hodin.
V bungalovu budou dokončené veškeré výmalby, obklady a dlažby. Na dokončení ještě budou čekat podlahy, dveře včetně zárubní a zařizovací předměty v koupelně.

Nalaďte se na reálnou prohlídku malou ochutnávkou ve 3D. Jak může Rio vypadat? Podívejte se zde: https://my.matterport.com/show/?m=DFXK9EPNVFy

 

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Trstěnice (u č.p. 81), Mariánské Lázně
GPS: 49.9183097N, 12.6732975E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 25.5.2019

Den otevřených dveří 25.5.2019

Přijměte pozvání na další Den otevřených dveří oblíbeného bungalovu Instinkt. Tentokrát se budeme těšit na všechny zájemce o dřevostavby v obci Sluštice těsně za jihovýchodní hranicí hlavního města.

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Stále platí naše nabídka akčních cen vybraných bungalovů, do konce června od nás navíc dostanete robotickou sekačku!

Den otevřených dveří 11.5.2019

Den otevřených dveří 11.5.2019

Oblíbený bungalov Instinkt 2 vám představíme na dalším Dnu otevřených dveří. Tentokrát se za námi můžete vypravit do v sobotu 11. 5. do Příchovic u Přeštic na Plzeňsku.