CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 4.5.2019

24. 4. 2019

V obci Trstěnice u Mariánských lázní právě stavíme bungalov Rio. Zajímá vás, jak vypadá dřevostavba těsně před dokončením? Přijeďte se podívat v sobotu 4. května!

Bydlení za 13 měsíců

Smlouvu jsme s klienty uzavřeli loni v dubnu. Po vyřízení veškerého nezbytného papírování – povolení, technických studií a tak dále jsme vyrobili celostěnové panely ve výrobní hale v Chanovicích. Na konci února jsme začali s montáží dřevostavby na připravenou základovou desku. Rok od podpisu smlouvy se s rokem sešel a rodinný dům na klíč je téměř dokončen.

Jedna z nejoblíbenějších dřevostaveb roku 2018

Středobod bungalovu Rio tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem - místo pro společně strávené chvíle, které mají všichni stejně blízko! Dispozici 4 + kk doplňuje koupelna a technická místnost. Využití posledního prostoru si můžete určit sami. Už ve standardu vám dáváme na výběr – koupelna nebo šatna?

Úpravy na přání

V tomto případě klienti zvolili variantu se šatnou u ložnice. Vytápění nízkoenergetického rodinného domu zajistí elektrokotel v kombinaci s tepelným čerpadlem aroStor pro ohřev vody. Nechybí ani komín pro připojení krbových kamen.

Návštěva těsně před dokončením 

Přijďte se sami přesvědčit o kvalitách dřevostaveb Haas Fertigbau! Naši odborníci budou již tradičně připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy a provést vás celým domem od 10 do 14 hodin.
V bungalovu budou dokončené veškeré výmalby, obklady a dlažby. Na dokončení ještě budou čekat podlahy, dveře včetně zárubní a zařizovací předměty v koupelně.

Nalaďte se na reálnou prohlídku malou ochutnávkou ve 3D. Jak může Rio vypadat? Podívejte se zde: https://my.matterport.com/show/?m=DFXK9EPNVFy

 

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Trstěnice (u č.p. 81), Mariánské Lázně
GPS: 49.9183097N, 12.6732975E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Řekněte si o prázdninách o slevu!

Řekněte si o prázdninách o slevu!

Prázdniny ještě nekončí! A proto i prázdninovou slevu prodlužujeme až do 31. 8. 2019! Neváhejte, příští prázdniny už můžete trávit ve vlastním domě! 

Do roka pod novou střechou. Díky spolupráci Haas Fertigbau s Modrou pyramidou.

Do roka pod novou střechou. Díky spolupráci Haas Fertigbau s Modrou pyramidou.

Pokud se svěříte do ruku odborníků, může i stavba nového domu a vyřizování hypotéky proběhnout v klidu a pohodě. Své o tom ví mladá pětičlenná rodina, která si již druhým rokem užívá bydlení v dřevostavbě Haas Fertigbau. 

Den otevřených dveří 20.7.2019

Den otevřených dveří 20.7.2019

Zveme vás na mimořádný prázdninový Den otevřených dveří bungalovu Instinkt 2 ve Studánce u Tachova!