CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 8.8.2020

27. 7. 2020

Jeden z našich nejprodávanějších bungalovů – Luminoso, si můžete prohlédnout v Zastávce u Rosic na Brněnsku. Dřevostavba těsně před předáním klientům pro vás bude otevřena mezi 10 a 14 hodinou.

Bungalov Luminoso je v tomto případě téměř bez jakýchkoliv úprav, můžete se tedy těšit vyloženě na typový dům z našeho katalogu dřevostaveb. Na zastavěné ploše 115 m2 využívá 93,5 m2 plochy užitné. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem zabírá téměř polovinu domu. Ve druhé polovině jsou pak 3 ložnice a komora. Samozřejmostí je koupelna a technická místnost s druhým WC. Přestože bytelná nosná konstrukce dřevostaveb Haas Fertigbau umožňuje osazení velkých terasových oken nebo HS portálů, klienti se z důvodu lepší využitelnosti prostoru ložnic, rozhodli vyměnit terasové dveře za menší okna.

Praktik Plus pro vlastní kreativitu

V tomto případě investoři zvolili dodávku rodinného domu v provedení Praktik Plus s výmalbou, což je téměř dokončená stavba, která obsahuje vše, co by pro budoucí uživatele mohlo být náročné k dokončení a zároveň nabízí dostatečný prostor pro originalitu a kreativitu.  

V domě je instalována kompletní a funkční elektroinstalace, systém ústředního vytápění, rozvody vody a odpadů pro všechny zařizovací předměty. Jsou opláštěny a zatepleny stropní a střešní konstrukce a dokončené jsou akumulační a akustické monolitické konstrukce podlah. Zvenku je dům dokončený ve stupni Praktik Plus zcela stejný, jako dům dokončený Na klíč. Na budoucích uživatelích zbývá pouze interiér a v něm dokončení finálních povrchových úprav podlah, stropů, instalace vysněných zařizovacích předmětů a osazení vnitřních dveří.

Bydlení do roka od podpisu smlouvy

Přemýšlíte o vlastním rodinném domě a chcete bydlet kvalitně, zdravě a navíc rychle? Přijďte se podívat do Zastávky u Rosic, jak by váš nový dům mohl vypadat. Díky přesunu výroby do rozsáhlých a vysoce automatizovaných výrobních kapacit přinášíme zákazníkům nesporně lepší finální produkt a ještě vyšší rychlost dodávek. S námi můžete bydlet do roka od podpisu smlouvy!

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Hutní osada (vedle čp. 611), Zastávka
GPS: 49.1914850N, 16.3566564E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 15.8.2020

Den otevřených dveří 15.8.2020

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENO.
Omlouváme se všem zájemcům. Už teď ale připravujeme další Dny otevřených dveří. Sledujte náš web nebo Facebook.

Jak se staví dům na dálku

Jak se staví dům na dálku

Naprostá většina těch, kdo se pouštějí do stavby domu, chce mít celý její průběh pod kontrolou. Lidé si proto pečlivě vybírají stavební dozor, sami na stavbu jezdí, vše si fotografují a důkladně dokumentují, jak jejich rodinný dům roste.

Den otevřených dveří 25.7.2020

Den otevřených dveří 25.7.2020

Bungalov Madera v Novém Rychnově na Pelhřimovsku otevíráme už podruhé. Nyní bude rodinný dům těsně před předáním klientům.