CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 8.8.2020

27. 7. 2020

Jeden z našich nejprodávanějších bungalovů – Luminoso, si můžete prohlédnout v Zastávce u Rosic na Brněnsku. Dřevostavba těsně před předáním klientům pro vás bude otevřena mezi 10 a 14 hodinou.

Bungalov Luminoso je v tomto případě téměř bez jakýchkoliv úprav, můžete se tedy těšit vyloženě na typový dům z našeho katalogu dřevostaveb. Na zastavěné ploše 115 m2 využívá 93,5 m2 plochy užitné. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem zabírá téměř polovinu domu. Ve druhé polovině jsou pak 3 ložnice a komora. Samozřejmostí je koupelna a technická místnost s druhým WC. Přestože bytelná nosná konstrukce dřevostaveb Haas Fertigbau umožňuje osazení velkých terasových oken nebo HS portálů, klienti se z důvodu lepší využitelnosti prostoru ložnic, rozhodli vyměnit terasové dveře za menší okna.

Praktik Plus pro vlastní kreativitu

V tomto případě investoři zvolili dodávku rodinného domu v provedení Praktik Plus s výmalbou, což je téměř dokončená stavba, která obsahuje vše, co by pro budoucí uživatele mohlo být náročné k dokončení a zároveň nabízí dostatečný prostor pro originalitu a kreativitu.  

V domě je instalována kompletní a funkční elektroinstalace, systém ústředního vytápění, rozvody vody a odpadů pro všechny zařizovací předměty. Jsou opláštěny a zatepleny stropní a střešní konstrukce a dokončené jsou akumulační a akustické monolitické konstrukce podlah. Zvenku je dům dokončený ve stupni Praktik Plus zcela stejný, jako dům dokončený Na klíč. Na budoucích uživatelích zbývá pouze interiér a v něm dokončení finálních povrchových úprav podlah, stropů, instalace vysněných zařizovacích předmětů a osazení vnitřních dveří.

Bydlení do roka od podpisu smlouvy

Přemýšlíte o vlastním rodinném domě a chcete bydlet kvalitně, zdravě a navíc rychle? Přijďte se podívat do Zastávky u Rosic, jak by váš nový dům mohl vypadat. Díky přesunu výroby do rozsáhlých a vysoce automatizovaných výrobních kapacit přinášíme zákazníkům nesporně lepší finální produkt a ještě vyšší rychlost dodávek. S námi můžete bydlet do roka od podpisu smlouvy!

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Hutní osada (vedle čp. 611), Zastávka
GPS: 49.1914850N, 16.3566564E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 26.9.2020

Den otevřených dveří 26.9.2020

Na sobotu 26. 9. 2020 jsme pro vás připravili další Den otevřených dveří. V rámci našeho „podzimu plného akcí“ otevřeme tentokrát dveře bungalovu Harmony 9 těsně před doděláním, a to ve Vranovicích na Brněnsku.

Den otevřených dveří 12.9.2020

Den otevřených dveří 12.9.2020

„Podzim plný akcí“ pokračuje Dnem otevřených dveří v bungalovu Instinkt v Lužanech u Přeštic. V sobotu 12.9. mezi 10 a 14 hodinou si můžete prohlédnout dřevostavbu těsně před předáním klientům.

Sleva 100 000 Kč na kuchyň

Sleva 100 000 Kč na kuchyň

K nové dřevostavbě Haas Fertigbau vám dáme až do poloviny října slevu 100 000 Kč na kuchyňskou linku.