CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 2.11.2019

29. 10. 2019

Už na sobotu 2.11. jsme pro vás připravili další Den otevřených dveří. Přijměte naše pozvání tentokrát do Slavoňova u Nového Města nad Metují. Těšit se můžete na variantní řešení bungalovu Luminoso.

Rodinný dům Luminoso nabízí na zastavěné ploše 115 m2 čtyři pokoje, kuchyňský kout, koupelnu, technickou místnost a komoru. Tato konkrétní dřevostavba je podle přání klientů vybavena tepelným čerpadlem pro ohřev teplé vody, elektrickými topnými kabely v podlahách a komínem s integrovanou krbovou vložkou pro sezonní přitápění nebo jen pro hezké večery u krbu.

Pořiďte si dárek k příštím Vánocům

S klienty jsme smlouvu na dodávku nového rodinného domu podepsali loni v srpnu. Přesně za rok od podpisu vyrostla na připravenou základovou desku hrubá stavba. V polovině listopadu bude hotový dům na klíč připraven k předání.

Přijďte se podívat, jak by mohl vypadat váš nový dům za rok před Vánoci. Naši odborníci vám zodpoví vše, co vás o bydlení v dřevostavbě zajímá. Pokud se rozhodnete pro stavbu domu s námi, můžete se spolehnout na vysokou kvalitu provedení, pevné ceny i termíny dodávek, prvotřídní materiály a špičkové služby.

Speciální sleva jen pro návštěvníky DOD

Pro každého návštěvníka sobotního DOD, který na základě návštěvy rozestavěné dřevostavby uzavře smlouvu na stavbu nového domu, máme speciální dárek v podobě 50 000 slevy na nový dům. Navíc vám pomůžeme zajistit zvýhodněné financování s naším exkluzivním partnerem Modrou pyramidou.

Na vaší návštěvu se těšíme mezi 10 a 14 hodinou!

Adresa: Slavoňov (zahnout u č.p. 110), 549 01 Nové Město nad Metují
GPS: 50.3446481N, 16.2022953E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Přijďte za námi na veletrh FOR WOOD

Přijďte za námi na veletrh FOR WOOD

I na 13. ročníku veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD na vás budeme u stánku Haas Fertigbau dobře připraveni. Těšíme se na každého zájemce, který nás ve dnech 6. – 8. února 2020 navštíví v hale 5 na pražském výstavišti PVA Expo v Letňanech.

Sleva 100 000 Kč na kuchyň nebo skříně

Sleva 100 000 Kč na kuchyň nebo skříně

K nové dřevostavbě Haas Fertigbau vám dáme až do konce února slevu 100 000 Kč na kuchyňskou linku nebo vestavěné skříně.

Nový rodinný dům už o příštích Vánocích?

Nový rodinný dům už o příštích Vánocích?

Chtěli byste pořídit vlastní rodinný dům, ale tak, abyste na něj nemuseli dlouho čekat a vaše nové bydlení přitom bylo ve špičkové kvalitě? Možná vás to překvapí, ale s Haas Fertigbau to jde!