CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 7.3.2020

1. 3. 2020

Teď je ten pravý čas plánovat stavbu nového domu! My jsme pro vás po zimní přestávce připravili první letošní Den otevřených dveří. Přijeďte se podívat na stavbu bungalovu Luminoso do Vlkovce u Benešova.

Pro všechny zájemce o moderní dřevostavby bude v sobotu 7. 3. připraven od 10 do 14 hodin jeden z našich bestsellerů – bungalov Luminoso. Předání hotového domu na klíč je naplánováno na polovinu března, takže i tady bude rodinný dům těsně před dokončením. K vidění bude – kromě jiného – dvoubarevná fasáda, předokenní rolety nebo podlahové vytápění napojené na tepelné čerpadlo. I tento dům stavěli montážníci Haas Fertigbau velmi rychle – stavba byla zahájena v polovině prosince po třech měsících si už noví majitelé převezmou klíče od hotové dřevostavby.

Luminoso plné světa

Bungalov Luminoso nabízí na zastavěné ploše 115 m2, užitnou plochu 93,5 m2 a dispozici 4 + KK. Kromě 3 ložnic a obývacího pokoje propojeného s kuchyní využijete koupelnu, technickou místnost a praktickou šatnu.

Nenechte si ujít první Den otevřených dveří Haas Fertigbau v letošním roce! Ale pokud by vám to náhodou v sobotu do Vlkovce nevyšlo, nevadí: další akce už plánujeme. Termíny a místa samozřejmě včas upřesníme.

Sleva 100 000 Kč na kuchyň nebo vestavěné skříně

Speciálně pro návštěvníky tohoto Dne otevřených dveří jsme prodloužili nabídku na slevu 100 000 Kč na kuchyň nebo vestavění skříně k nové dřevostavbě! A navíc pokud se stihnete pro nový dům od Haas Fertigbau rozhodnout do 15. 3. můžete ušetřit!

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Vlkovec (kus od čísla 78), Chocerady
GPS: 49.8699919N, 14.8196450E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka a v prvotřídní kvalitě

S Haas Fertigbau můžete bydlet do roka a v prvotřídní kvalitě

Pokud uvažujete o stavbě nového rodinného domu a vybrali jste si dřevostavbu, svěřte se do rukou společnosti Haas Fertigbau. Rozhodně nešlápnete vedle. Proč? Naše nabídka a možnosti jsou v mnoha ohledech unikátní.

Den otevřených dveří 23.1.2021

Den otevřených dveří 23.1.2021

V sobotu 23. ledna 2021 pořádáme už druhý den otevřených dveří v tomto roce. Tentokrát vás zveme do bungalovu Instinkt v Ovčárech Mělnicku. Kvůli nastaveným protiepidemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem rezervovat.

Den otevřených dveří 16.1.2021

Den otevřených dveří 16.1.2021

S novým rokem zahajujeme sezonu oblíbených Dnů otevřených dveří. Naše první pozvání míří do patrového rodinného domu Festivo v Letkově u Plzně. Kvůli nastaveným protiepidemickým opatřením je potřeba váš čas prohlídky předem rezervovat.