CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 25.5.2019

16. 5. 2019

Přijměte pozvání na další Den otevřených dveří oblíbeného bungalovu Instinkt. Tentokrát se budeme těšit na všechny zájemce o dřevostavby v obci Sluštice těsně za jihovýchodní hranicí hlavního města.

Přestože se jedná o typový projekt, na přání majitelů jsme udělali pár individuálních úprav a přidali pár nadstandardních prvků. Například vjezd do garáže je netradičně z boční strany domu, celý bungalov je vytápěn podlahovým topením a okna lze zatemnit integrovanými roletami.

Bestseller Instinkt

Bungalov Instinkt nabízí 108 m2 užitné plochy a dispozici 4 + KK s garáží. Kromě čtyř pokojů a kuchyňského koutu je v něm dostatek prostoru pro 2 koupelny, technickou místnost a sklad. Srdcem bungalovu je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, ze kterého je pohodlný přístup přímo na terasu. Vlastní „pokojíček“ čeká i na vaše auto.

Dům postavený za 55 pracovních dní.

Stavbu jsme zahájili v polovině března a na konci května bude dům na klíč dokončen. Přijďte se podívat v sobotu 25.5. od 10 do 14 hodin, jak stavba vypadá těsně před předáním. Budou hotové výmalby interiéru, obklady, dlažby, zařizovací předměty v koupelnách i nadstandardní podlahové topení a předokenní rolety… Než dům předáme budeme muset dodělat ještě podlahy a osadit dveře včetně zárubní.

Akční nabídka do 30.6.2019!

Přijďte si prohlédnout nejoblíbenější bungalov z naší nabídky. Pořídit ho můžete za akční cenu s úsporou až 140 000 Kč a do konce června navíc s praktickým dárkem pro vaší novou zahradu - robotickou sekačku Bosch Indego 350 (nebo podobnou v její cenové relaci). Více informací o akci naleznete zde: www.haas-fertigbau.cz/akcni-nabidka-roboticka-sekacka

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Odbočka z ulice Třešňová (za č.p. 411), Sluštice
GPS: 50.0392439N, 14.6734233E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 20.7.2019

Den otevřených dveří 20.7.2019

Zveme vás na mimořádný prázdninový Den otevřených dveří bungalovu Instinkt 2 ve Studánce u Tachova!

Řekněte si o prázdninách o slevu!

Řekněte si o prázdninách o slevu!

Prázdniny začínají, je načase koupit nový dům, abyste ty příští mohli trávit ve vlastním! Využijte naší speciální slevu 50 000 Kč. Takhle nízko už ceny nebudou!

Den otevřených dveří 22.6.2019

Den otevřených dveří 22.6.2019

Ještě než vyrazíte na prázdniny, přijeďte omrknout, jak by mohl vypadat váš nový rodinný dům! Den otevřených dveří v bungalovu Instinkt 2 pořádáme 22. června. Zveme vás do Zadní Třebaně, malebné krajiny u Berounky v blízkosti hradu Karlštejna.