CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 22.6.2019

17. 6. 2019

Ještě než vyrazíte na prázdniny, přijeďte omrknout, jak by mohl vypadat váš nový rodinný dům! Den otevřených dveří v bungalovu Instinkt 2 pořádáme 22. června. Zveme vás do Zadní Třebaně, malebné krajiny u Berounky v blízkosti hradu Karlštejna.

Stavba do 3 měsíců

Stavět jsme na pozemku začali na začátku dubna a dřevostavba na klíč bude dokončena a předána ještě před prázdninami. Je tedy skoro vše dokončeno – obklady, dlažby, zařizovací předměty v koupelně a technické místnosti… Do týdne doděláme už jen plovoucí podlahy a osadíme dveře včetně zárubní.

Typový dům na klíč

Dvě barvy fasády doplňuje krásný dřevěný obklad. Typový dům je navíc vybaven předokenními roletami. Vytápěn je plynovým kondenzačním kotlem a tak i ve standardním provedení splňuje požadavky na dům s téměř nulovou spotřebou energie.

Oblíbený bungalov

Oblíbený bungalov Instinkt 2 nabízí na celkové užitné ploše 108 m2, dispozici 5 + KK s koupelnou, technickou místností a skladem. Středobodem rodinného domu je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, který odděluje dvě soukromé zóny.

Akční nabídka!

Přijďte si prohlédnout nejoblíbenější bungalov z naší nabídky. Pořídit ho můžete za akční cenu s úsporou až 140 000 Kč a do konce června navíc s praktickým dárkem pro vaší novou zahradu - robotickou sekačkou Bosch Indego 350 (nebo podobnou v její cenové relaci). Více informací o akci naleznete zde: www.haas-fertigbau.cz/akcni-nabidka-roboticka-sekacka

Pořiďte si vlastní bungalov v nedaleké obci Liteň

Líbí se vám dřevostavby Haas Fertigbau? Rádi byste si také jednu pořídili a nemáte pozemek? Společnost Haas Fertigbau ve spolupráci se soukromým investorem v současné chvíli připravuje projekt 17 bungalovů v katastru obce Liteň (cca 5 km od Zadní Třebaně). Bude se jednat o 4 typy bungalovů, z nichž jeden bude právě Instinkt. Rodinné domy by měly být k nastěhování v létě 2020!

Neváhejte a přijďte se inspirovat do Zadní Třebaně! Mezi 10 a 14 hodinou vás naši odborníci rádi seznámí se vším, co vás o bydlení v dřevostavbě zajímá a popřípadě vám podají i více informací o připravovaném projektu.

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Ke Slemenům (vedle č.p. 110), Zadní Třebaň
GPS: 49.9126636N, 14.2065561E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 20.7.2019

Den otevřených dveří 20.7.2019

Zveme vás na mimořádný prázdninový Den otevřených dveří bungalovu Instinkt 2 ve Studánce u Tachova!

Řekněte si o prázdninách o slevu!

Řekněte si o prázdninách o slevu!

Prázdniny začínají, je načase koupit nový dům, abyste ty příští mohli trávit ve vlastním! Využijte naší speciální slevu 50 000 Kč. Takhle nízko už ceny nebudou!

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Do 30.6. robotická sekačka zdarma

Stále platí naše nabídka akčních cen vybraných bungalovů, do konce června od nás navíc dostanete robotickou sekačku!