CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 20.7.2019

12. 7. 2019

Zveme vás na mimořádný prázdninový Den otevřených dveří bungalovu Instinkt 2 ve Studánce u Tachova!

Přesto, že jsme původně o prázdninách neplánovali žádný Den otevřených dveří, množí se nám dotazy, zda by bylo možné si nějaký dům prohlédnout. Můžete samozřejmě kdykoliv po předchozí telefonické domluvě navštívit naše vzorové domy (V Praze, v Brně a v Dolanech u Kladna), ale vzhledem k tomu, že největší zájem je o nejprodávanější dům Instinkt / Instinkt 2 a my právě jeden takový dokončujeme, rozhodli jsme se vám ho zpřístupnit.

Terasa na přání

V sobotu 20.7. od 10 do 14 hodin budou naši odborníci připraveni ve Studánce u Tachova, na vaší návštěvu dřevostavby těsně před dokončením. V projektu bungalovu Instinkt 2 na klíč, jsme na přání zákazníků zvětšili terasu, aby si mohli užívat své zahrady a výhledu do krajiny, chráněni před slunečními paprsky či menším deštěm.

Standard s nadstandardními prvky

Standardní projekt nízkoenergetického bungalovu Instinkt 2 je navíc doplněn o předokenní rolety či komín s vestavěným panoramatickým krbem. Tepelnou pohodu v rodinném domě zajistí podlahové vytápění napojené na tepelné čerpadlo.

Jen pár dní do předání

Dřevostavba je téměř dokončena. Všechny místnosti jsou vymalované. Dlažby, obklady a zařizovací předměty zdobí koupelnu, toaletu i technickou místnost. Jakmile dveře domu opustí poslední návštěvníci vrhneme se na dokončovací práce. Položíme plovoucí podlahy a osadíme dveře včetně zárubní, abychom do konce týdne mohli majitelům předat klíč od vytouženého domova.

Přijďte se inspirovat. Prohlédnout si každý detail a zeptat se na všecko, co ještě o bydlení v dřevostavbě nevíte. Pokud se pro nový dům Haas Fertigbau rozhodnete do 15.8.2019, můžete ho získat s prázdninovou slevou 50.000 Kč!

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Studánka (naproti č.p. 203), Tachov
GPS: 49.7836417N, 12.5997472E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 30.11.2019

Den otevřených dveří 30.11.2019

Zřejmě poslední Den otevřených dveří v letošním roce jsme pro vás přichystali na sobotu 30. listopadu v Horšovském Týně. A že bude co k vidění! Právě zde dokončujeme historicky první projekt Instinktu Open.

Video prohlídka bungalovu Luminoso

Video prohlídka bungalovu Luminoso

Nestihli jste Den otevřených dveří v bungalovu Luminoso? Nahlédněte dovnitř ve video prohlídce!

Den otevřených dveří 2.11.2019

Den otevřených dveří 2.11.2019

Už na sobotu 2.11. jsme pro vás připravili další Den otevřených dveří. Přijměte naše pozvání tentokrát do Slavoňova u Nového Města nad Metují. Těšit se můžete na variantní řešení bungalovu Luminoso.