CZ | SK

Haas Fertigbau - Dřevostavby Haas Fertigbau

Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 20.7.2019

12. 7. 2019

Zveme vás na mimořádný prázdninový Den otevřených dveří bungalovu Instinkt 2 ve Studánce u Tachova!

Přesto, že jsme původně o prázdninách neplánovali žádný Den otevřených dveří, množí se nám dotazy, zda by bylo možné si nějaký dům prohlédnout. Můžete samozřejmě kdykoliv po předchozí telefonické domluvě navštívit naše vzorové domy (V Praze, v Brně a v Dolanech u Kladna), ale vzhledem k tomu, že největší zájem je o nejprodávanější dům Instinkt / Instinkt 2 a my právě jeden takový dokončujeme, rozhodli jsme se vám ho zpřístupnit.

Terasa na přání

V sobotu 20.7. od 10 do 14 hodin budou naši odborníci připraveni ve Studánce u Tachova, na vaší návštěvu dřevostavby těsně před dokončením. V projektu bungalovu Instinkt 2 na klíč, jsme na přání zákazníků zvětšili terasu, aby si mohli užívat své zahrady a výhledu do krajiny, chráněni před slunečními paprsky či menším deštěm.

Standard s nadstandardními prvky

Standardní projekt nízkoenergetického bungalovu Instinkt 2 je navíc doplněn o předokenní rolety či komín s vestavěným panoramatickým krbem. Tepelnou pohodu v rodinném domě zajistí podlahové vytápění napojené na tepelné čerpadlo.

Jen pár dní do předání

Dřevostavba je téměř dokončena. Všechny místnosti jsou vymalované. Dlažby, obklady a zařizovací předměty zdobí koupelnu, toaletu i technickou místnost. Jakmile dveře domu opustí poslední návštěvníci vrhneme se na dokončovací práce. Položíme plovoucí podlahy a osadíme dveře včetně zárubní, abychom do konce týdne mohli majitelům předat klíč od vytouženého domova.

Přijďte se inspirovat. Prohlédnout si každý detail a zeptat se na všecko, co ještě o bydlení v dřevostavbě nevíte. Pokud se pro nový dům Haas Fertigbau rozhodnete do 15.8.2019, můžete ho získat s prázdninovou slevou 50.000 Kč!

Těšíme se na vaší návštěvu!

Adresa: Studánka (naproti č.p. 203), Tachov
GPS: 49.7836417N, 12.5997472E

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Řekněte si o prázdninách o slevu!

Řekněte si o prázdninách o slevu!

Prázdniny ještě nekončí! A proto i prázdninovou slevu prodlužujeme až do 31. 8. 2019! Neváhejte, příští prázdniny už můžete trávit ve vlastním domě! 

Do roka pod novou střechou. Díky spolupráci Haas Fertigbau s Modrou pyramidou.

Do roka pod novou střechou. Díky spolupráci Haas Fertigbau s Modrou pyramidou.

Pokud se svěříte do ruku odborníků, může i stavba nového domu a vyřizování hypotéky proběhnout v klidu a pohodě. Své o tom ví mladá pětičlenná rodina, která si již druhým rokem užívá bydlení v dřevostavbě Haas Fertigbau. 

Den otevřených dveří 22.6.2019

Den otevřených dveří 22.6.2019

Ještě než vyrazíte na prázdniny, přijeďte omrknout, jak by mohl vypadat váš nový rodinný dům! Den otevřených dveří v bungalovu Instinkt 2 pořádáme 22. června. Zveme vás do Zadní Třebaně, malebné krajiny u Berounky v blízkosti hradu Karlštejna.