Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 6.5.2023 - Podbořany

21. 4. 2023

Další den otevřených dveří je tady! Zveme vás v sobotu 6. května na prohlídku našeho referenčního, který v Podbořanech na Lounsku stojí už téměř čtyři roky.

Přijeďte si prohlédnout již zabydlený rodinný dům. Náš odborník bude připraven mezi 10 a 14 hodinou zodpovědět všechny Vaše dotazy o dřevostavbách Haas. Navíc si ale můžete promluvit s majiteli o tom, jak probíhala stavba nebo jak se jim v dřevostavbě bydlí. I proto bychom tentokrát důrazně doporučili, abyste si čas vaší prohlídky předem rezervovali. Vy aspoň budete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám. Kontaktujte proto prosím našeho obchodního zástupce pana Petra Malce telefonicky na čísle: +420 603 261 340 nebo e-mailem: Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz.

Typový dům typicky individuálně upravený

Až 95 % projektů typových domů individuálně upravujeme podle přání a potřeb našich klientů. Ani bungalov v Podbořanech není výjimkou.

Ve variantní úpravě typového projektu bungalovu Instinkt 1-108 najdete na užitné ploše 108 m2, 4 pokoje, kuchyňský kout, šatnu, spižírnu, koupelnu s WC a samostatnou toaletu. Technická místnost je samozřejmostí každého domu Haas. Součástí toho v Podbořanech je i garáž.

Vytápění bungalovu je řešeno tepelným čerpadlem napojeným na podlahové topení, což je v současné době standardem všech rodinných domů Haas.

Jen u Haas: lepší standard, lepší služby, lepší financování

Kromě Lepšího standardu, v jehož rámci získáte nejen tepelné čerpadlo s podlahovým topením, ale v ceně domu navíc i centrální rekuperaci vzduchu, venkovní žaluzie nebo rolety do celého domu a mnoho dalšího. Od Haas Fertigbau můžete ale očekávat i Lepší služby, které vám usnadní pořízení nového domu nebo transparentní financování, kdy vám díky úzké spolupráci s bankami pomůžeme zajistit ve zjednodušeném procesu velmi výhodný hypoteční úvěr s bezkonkurenčními podmínkami -  nyní navíc i se speciální akcí Nová dotovaná hypotéka 1,99 % p. a.

Postavíme pro vás lepší domov

Líbí se vám naše rodinné domy? Lepší domov postavíme i vám. Přijďte se za námi podívat, popovídat si s naším odborníkem o všem, co vás o domech Haas zajímá a vyberte si ten svůj. Vybírat můžete z typových bungalovů nebo patrových domů, ale zrovna tak vám rádi postavíme dům podle návrhu vašeho vlastního architekta.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Adresa: Valovská 1168, Podbořany (zobrazit na mapě)
GPS: 50.2190847N, 13.4141711E

Kontaktujte obchodního zástupce:
Petr Malec
tel.: +420 603 261 340
e-mail: Petr.Malec2@Haas-Fertigbau.cz
Typové provedení bungalovu Instinkt 1-108 si prohlédněte ZDE.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Den otevřených dveří 17.6.2023 - Plzeň-jih

Den otevřených dveří 17.6.2023 - Plzeň-jih

Za dalším dnem otevřených dveří zamiřte do Nové Vsi u Plzně. V sobotu 17. června vám předvedeme patrový rodinný dům s užitnou plochou 103 m2.

Šťastné bydlení nedaleko Berlína

Šťastné bydlení nedaleko Berlína

V Braniborsku, uprostřed venkova, přitom v bezprostřední blízkosti Berlína, vznikl mimořádný stavební projekt - obytný komplex Bötzow od společnosti Haas Fertigbau.

SOUTĚŽ o rodinnou vstupenku

SOUTĚŽ o rodinnou vstupenku

Zapojte se do naší facebookové soutěže o rodinnou vstupenku na Stezku korunami stromů v Janských Lázních.

Souhlasím