Zpět na výpis článků

Den otevřených dveří 25.3.2023 - Řehořov

17. 3. 2023

Zveme všechny zájemce o stavbu rodinného domu na prohlídku individuálního bungalovu na Vysočinu do Řehořova. Dveře otevíráme v sobotu 25. 3. 2023 mezi 10 a 14 hodinou.

Dvougenerační individuální bungalov jsme začali stavět koncem loňského října na základě přání a potřeb klientů. Majitelé si přáli dům, ve kterém budou mít dvě generace naprosté soukromí a přitom si budou na dosah. Proto mají dvě bytové jednotky o dispozici 3 + kk společný vchod, ale jinak jsou zcela nezávislé. Celková užitná plocha bungalovu je úctyhodných 191 m².

Ještě lepší standard, lepší služby a navíc dotovaná hypotéka 1,99 % p. a.

Kdo přijde na prohlídku, rozhodně neprohloupí. Bude se moci na vlastní oči přesvědčit o mimořádných kvalitách rodinných domů Haas s ještě lepším standardem v jehož rámci získá v ceně domu navíc i centrální rekuperaci vzduchu, venkovní žaluzie nebo rolety do celého domu a nátěr speciální barvou, která odbourává škodliviny a eliminuje pachy. Také se dozví podrobné informace o lepších službách, které každému usnadní pořízení nového domu a rádi probereme i veškeré výhody naší akce Dotovaná hypotéka 1,99 % p. a.

Jak na prohlídku?

V sobotu 25. března mezi 10. a 14. hodinou se na vás bude těšit náš obchodní zástupce. Čas prohlídky není nutné předem rezervovat, ale pokud chcete mít jistotu, že budeme mít čas věnovat se pouze vám, je lepší předem kontaktovat přímo obchodního zástupce Jana Waloszka, telefonicky na čísle: +420 602 247 599 nebo e-mailem: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Adresa: Řehořov (vedle č.p. 66), Kamenice (zobrazit na mapě)
GPS: 49.3959214N, 15.7867272E

Kontaktujte obchodního zástupce:
Jan Waloszek
tel.: +420 602 247 599
e-mail: Jan.Waloszek@Haas-Fertigbau.cz 
Máte také zájem o individuální dům?
Inspirujte se ZDE.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Haas vám usnadní stavbu domu

Haas vám usnadní stavbu domu

V Haas Fertigbau víme, že se stavbou domu je spojena spousta starostí a zařizování. Proto jsme pro všechny klienty nově připravili řadu služeb, které jim pořízení domu usnadní.

Seznamte se s naším novým standardem HAAS PREMIUM

Seznamte se s naším novým standardem HAAS PREMIUM

Nový domov od Haas je zase lepší. Abyste se v našich dřevostavbách cítili ještě lépe a spokojeněji, posunuli jsme hranice standardní výbavy a přidali několik novinek.

Haas vám pomůže se splácením hypotéky

Haas vám pomůže se splácením hypotéky

S námi se vysokých hypotečních úroků už obávat nemusíte. Vaši cestu za lepším bydlením vám usnadníme díky akci Dotovaná hypotéka 1,99 p. a.*

Souhlasím